• Неодамнешно
Три Purim Симболи Колаче и Бонбони Матрицата, Cookie Матрицата,Матрицата за Торта Декорирање,Бесплатен Превозот Матрицата

Три Purim Симболи Колаче и Бонбони Матрицата, Cookie Матрицата,Матрицата за Торта Декорирање,Бесплатен Превозот Матрицата

DEN 134.40

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Тип:
Торта Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
сертификација:
SGS,LFGB,ОД FDA
Број На Модел На:
ST-667
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
домашно милениче
боја:
половина-транспарентно
Големина:
Diameter
Пакет:
ПП торба

Најдобри понуди