• Неодамнешно
Валентин Срцето Матрицата за Торта и Cookie Пластични Декоративни Матрицата Фондан Украсување Sugarcraft Алатки Bakeware ST-670

Валентин Срцето Матрицата за Торта и Cookie Пластични Декоративни Матрицата Фондан Украсување Sugarcraft Алатки Bakeware

DEN 182.40

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Тип:
Торта Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
сертификација:
SGS,LFGB,ОД FDA
Број На Модел На:
ST-670
Торта Алатки Тип:
Габи,
Бренд Име:
АК УМЕТНОСТ ПРИБОР
Материјал:
домашно милениче
боја:
половина-транспарентно
Големина:
Diameter
Пакет:
пп торба со хартија картичка
Торта Алатки Тип:
торта декорирање матрицата
Повеќе За Користење:
Декорација Свадба Торта,Cupcake,Колачињата и Сликање
Примена:
Пекарница Продавница,Училиште,Хотел,Дома
ПОВРШИНА:
Непречено без Брус,не е лесно да попуштат

Најдобри понуди