• Неодамнешно
  • -5 %
4PCS Мода Торба Шапка Фустан со Висока Пета Чевли Колаче Машина Фондан Торта Калапи Десерт Сендвич Бисквит Декорација Алатки Мувла D763

4PCS Мода Торба Шапка Фустан со Висока Пета Чевли Колаче Машина Фондан Торта Калапи Десерт Сендвич Бисквит Декорација

DEN 104.00
DEN 109.44

Количина на стоки
Тековен


4 PCS Мода Торба Шапка Фустан со Висока Пета Чевли Колаче Машина Фондан Торта Калапи Десерт Сендвич Бисквит Декорација Алатки Мувла D763
Карактеристики на производот :
1 : 100% Храна-одделение пластика , ФДУ/LFGB, SGS стандард на безбедност
2 : Не-стап , лесно да се одделат, чиста, еко-пријателски, низок јаглерод, може да се рециклира
3 : едноставни и корисни, Healthfulness
4 : Не е лесно да се оштети, Не попуштат
5 : s afety , Не-токсични , Без мирис
Боја : испрати по случаен избор
Производ M odel
D763
Производ Големина
околу 5 cm
Производ тежина
52g
Производ Материјал
Храна-одделение пластика
Превозот И Предавање
Ние ќе брод објектот во рок од 1 работен ден по добивате вашата исплата. Ние ќе брод на вашиот оставајќи адреса, ве молиме бидете сигурни дека тоа вашата адреса за е точно. Ако сакате да ја смените вашата
адреса, ве молиме контактирајте со нас.
Предмети ќе биде испорачуван Кина пост воздухопловната; тоа обично трае околу 15-26 дена за сад, Европа и во други место во целиот свет. Предмети кои ќе купат вкупно
износ над $150, ние ќе го испрати со ЕМС или E-EMS и така натаму оние превозот начин, ќе станува многу повеќе брзо. Ако сакате да го изберете вашиот сопствен превозот линија, ве молиме контактирајте со нас.
Превозот метод
Превозот Ракување
Дојде време
Земја
Нормален Воздух mail
15 - 26 дена
светот
Политика За Наплата
Ние се обезбеди 100% Гаранција на сите производи што се продаваат. Ако најдете било каков проблем во врска со нашите производи, ве Молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по приемот на вашата стока. Ние ќе организираме нови ши pping бесплатно за вас или враќање на плаќање за вас.
Повратни информации
Ние искрено се надеваме дека ќе може да ни даде добар фидбек. Било каков проблем, можете да контактирате со нас, ние ќе ги реши проблемите додека не се задоволни.
Уживајте во купување на стоки од мојата продавница, надеваме дека можеме да соработуваат едни со други мојот драг пријател !
БЛАГОДАРАМ МНОГУ!

Други карактеристики

Бренд Име:
ПОН Е ОМИЛЕН
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Пластични
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
D763
Тип:
Торта Алатки

Најдобри понуди