• Неодамнешно
Се вртат Валентин Срце Облик Матрицата за Cupcake и Колачиња Декорација Фондан Украсување Матрицата Торта Алатки Bakeware ST-685

Се вртат Валентин Срце Облик Матрицата за Cupcake и Колачиња Декорација Фондан Украсување Матрицата Торта Алатки Bakeware

DEN 95.04

Количина на стоки
Тековен


Се вртат Валентин Срце Облик Матрицата за Cupcake и Колачиња Декорација Фондан Украсување Матрицата Торта Алатки Bakeware ST-685

Други карактеристики

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
АК УМЕТНОСТ ПРИБОР
Број На Модел На:
ST-685
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ,LFGB,SGS
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Пластични
Материјал:
домашно милениче
боја:
половина-транспарентно
Големина:
3.25 H x 3.5 W
Пакет:
пп торба со хартија картичка
Торта Алатки Тип:
торта декорирање матрицата
Повеќе За Користење:
Декорација Свадба Торта,Cupcake,Колачињата и Сликање
ПОВРШИНА:
Непречено без Брус,не е лесно да попуштат
OEM Услуга:
Yes

Најдобри понуди