• Неодамнешно
  • -20 %
Нерѓосувачки Челик Peony Цвет Petal Торта Машина Slicer Поставите DIY Фондан Торта Decarating Алатки Кујна Додатоци 4pcs/set A327

Нерѓосувачки Челик Peony Цвет Petal Торта Машина Slicer Поставите DIY Фондан Торта Decarating Алатки Кујна Додатоци 4pcs/set

DEN 109.00
DEN 136.32

Количина на стоки
Тековен


Нерѓосувачки Челик Peony Цвет Petal Торта Машина Slicer Поставите DIY Фондан Торта Decarating Алатки Кујна Додатоци 4pcs/set A327
Тип на : нерѓосувачки челик торта мувла Облик : peony petal колаче машина Материјал : не ' рѓосувачки челик Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет, Големина : 5.9*м 4.7/ 5*4.2 cm/ 4.4*3.5 cm/ 3.3*2.8 cm Тежина : 40g Пакет се Вклучени : 1 set = 4 парчиња

Други карактеристики

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Број На Модел На:
Торта Алатки A327
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Торта Алатки Тип:
Габи,
Бренд Име:
mijiang
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Нерѓосувачки Челик Торта Алатки
Обликот:
peony petal секачи
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Фондан Секачи, Фондан Мувла
Стил:
метал торта мувла
Функција:
кујнски прибор
Тежина:
40g/set

Најдобри понуди