• Неодамнешно
Печење Алатки Торта ПИСМО Силиконски Калап Чоколадо Азбука Мувла Форма За Ice Cube DIY Подарок Создателот Мувла

Печење Алатки Торта ПИСМО Силиконски Калап Чоколадо Азбука Мувла Форма За Ice Cube DIY Подарок Создателот Мувла

DEN 144.00

Количина на стоки
Тековен


Добредојдовте на Среќа Кујна Продавница ! Следете ги НАШИТЕ ПРОДАВНИЦА , Се нови предмети promtly : )
ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ
Модел : СМ-48 ZM
Име : DIY чоколадо калапи
Материјал : Храна одделение силиконски
Димензии : 24 х 18 x 1,5 см
Тежина : 112g
Количина : 1 компјутер
Боја : Исто како слика
※ Прирачник за мерење, дозволете 1 ~ 3 мм грешка
FEATUREA
(1) Направен од висок квалитет на храна одделение силиконски материјали
(2) Анти-прашина, анти-стареење, анти-дамка, не-лепење, impermeable
(3) Безбедно да се користи во печки, микробранови печки, машина за миење на садови и замрзнувач
(4) се Излади, брзо и лесно да се мијат
(5) заштитна Средина, nonpoisonous и нема несакани-ефект на човечкото тело
(6) Секоја боја на располагање и форми може да се направи за да на барање на купувачот
(7) Клиентот дизајн или логоа високо добредојде

Позитивни повратни информации
Повеќе објекти Кликнете :

Други карактеристики

боја:
случаен боја
Тип:
Торта Алатки
Непристојни Слика:
No
Број На Модел На:
CM-48ZM-02
сертификација:
CE / ЕУ
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
GZZT
Сексуално Сугестивна:
No
Торта Алатки Тип:
Габи,

Најдобри понуди