• Неодамнешно
  • -48 %
OBRKING 7Pcs/set Нерѓосувачки Челик Спирала Цвет Форма Торта Мувла Колаче Машина Мувла Бисквит Фондан Моделирање Украсување Печење

OBRKING 7Pcs/set Нерѓосувачки Челик Спирала Цвет Форма Торта Мувла Колаче Машина Мувла Бисквит Фондан Моделирање Украсување

DEN 160.00
DEN 308.64

Количина на стоки
Тековен


- Посебни Барања : ве Молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакет, итн.

Други карактеристики

Тип:
Колаче Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
OBR11-300165
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Колаче Алатки Тип:
Габи,
Бренд Име:
OBRKING
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Име:
Нерѓосувачки Челик Спирала Цвет Форма Торта Мувла
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
Сребро.
Големина:
7cm, 6cm, 5.5cm, 4cm, 3cm, 2cm, 1.5cm
Тежина:
36g
Detail1:
нерѓосувачки челик колаче машина
Detail2:
кујна печење алатка
Detail3:
Pegasus Коњ Шема Бисквит Мувла
Detail4:
DIY Мус Торта Алатка
Пакетот Вклучува:
7Pcs/set Нерѓосувачки Челик Спирала Цвет Форма Торта Мувла

Најдобри понуди