• Неодамнешно
  • -32 %
3Pcs/постави Силикони Шпатула Четка Лажица Торта Utensil Кујна Тесто за Изработка на Торта Леб, Џем Чоколадо Мус Боја Случаен избор

3Pcs/постави Силикони Шпатула Четка Лажица Торта Utensil Кујна Тесто за Изработка на Торта Леб, Џем Чоколадо Мус Боја

DEN 100.00
DEN 146.88

Количина на стоки
Тековен


3 Pcs/постави Силикони Шпатула Четка Лажица Торта Utensil Кујна Тесто за Изработка на Торта Леб, Џем Чоколадо Мус Боја Случаен избор
Опис
Карактеристики
Печење & Тесто Алатки Тип : Тесто Spatulas.
Големина на четката : прибл. 31.5*3.5 см (L*W).
За правење на колачи, леб, џем, чоколадо мус, приготвена храна, итн.
Шпатула големина : прибл. 22*4.5 cm (L*W), Лажица големина : прибл. 20.5*3.5 см (L*W).
Безбедна употреба во фурна, микробранова, машина за миење на садови и фрижидер.
Опис
Материјал : Силикон.
Големина на четката : прибл. 31.5*3.5 см (L*W).
Шпатула големина : прибл. 22*4.5 cm (L*W).
Лажица големина : прибл. 20.5*3.5 см (L*W).
Боја : Испратена од страна на случајни боја,бојата може да не се исти,ве молиме да се разбере.
Пакет се вклучени :
1 * Четка.
1 * Шпатула.
1 * Лажица.

Други карактеристики

боја:
боја случаен избор
Бренд Име:
feiqiong
Печење & Тесто Алатки Тип:
Печење & Тесто Spatulas
Материјал:
Силикони
сертификација:
CIQ
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
JJ9110-00
Комплет Број:
3
Тип:
Печење & Тесто Алатки

Најдобри понуди