• Неодамнешно
  • -5 %
Бесплатен превозот ZAKKA печат модел храна одделение бонбони хартија десерт масло за печење хартија рачно изработени сапун пакет декоративни хартија

Бесплатен превозот ZAKKA печат модел храна одделение бонбони хартија десерт масло за печење хартија рачно изработени

DEN 463.00
DEN 487.68

Количина на стоки
Тековен

Добредојдовте на Sweet Day! Ние сме подготвени да сторат сè што можеме да направиме за да те направи среќен клиент! Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас, Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Ние ќе ви обезбеди најдобар квалитет на производи со убаво цена! Ако имате примено на стоки и задоволни со нив, не заборавајте да ни даде Позитивни Повратни информации! Ви благодариме! ^ ^ -
50 листови
Големина : 22*25cm

Други карактеристики

Тип:
Печење & Тесто Алатки
сертификација:
CE / ЕУ,ФДУ
Материјал:
Хартија
Печење & Тесто Алатки Тип:
Восок Хартија

Најдобри понуди