• Неодамнешно
  • -30 %
Силиконски торта мувла торта декорирање мувла чоколадо калапи желе калапи мачка зајакот мајмун итн

Силиконски торта мувла торта декорирање мувла чоколадо калапи желе калапи мачка зајакот мајмун итн

DEN 81.00
DEN 115.20

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Бренд Име:
БЕЈКЕР ДЕПО
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силиконска Гума
сертификација:
ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS,LFGB,CIQ,ФДУ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
SICM-001-4
Тип:
Торта Алатки
Класификација:
Силиконски bakeware

Најдобри понуди