• Неодамнешно
  • -15 %
Силиконски габи 5 lattices нов стил DIY лажица чоколадо габи, ice cube калапи SICM-115-9

Силиконски габи 5 lattices нов стил DIY лажица чоколадо габи, ice cube калапи SICM-115-9

DEN 90.00
DEN 106.08

Количина на стоки
Тековен

РУСКИТЕ КУПУВАЧИ : БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ЗА ВТОРИОТ ОБЈЕКТ (ВО ЕДЕН РЕД) ВО РУСИЈА. КУПИ ПОВЕЌЕ ЗАШТЕДАТ ПОВЕЌЕ.
1.Ние ќе испрати боите на објектот случајно. Ако midn на ова, ве молиме контактирајте со нас пред ставање на ред. Инаку ние ќе се испрати како што се.
2.Доколку сте продавач, се меша цел се прифатливи. Ако ви се меша цел и износот надминува $150. Ние ќе ви испратиме со ЕМС,DHL,UPS-от,FEDEX,TXT или Пи rmail.
3.Пред ставање на твојот ред ,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на објектот.
4.Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена, ако е можно.
5.Ние ќе брод на адресата која ја оставам во Alipay, ако не информира нас.
1.Ние користиме високо квалитетни slilcone материјал ,и има положено FDAand SGS сертификација.
2.Објектот може да издржи температура опсег : -40~200 целзиусови степени.
3.Тоа е невкусна,не-токсични,анти-прашина,трајни,не пенетрација ,лесен за чистење.
4.Тоа може да го користите во рерна,микробранови печки,dishwashers и фрижидери.
Со нетрпение очекувам да вашата посета повторно.

Други карактеристики

Бренд Име:
БЕЈКЕР ДЕПО
Печење & Тесто Алатки Тип:
чоколадо мувла
Материјал:
Силиконска Гума
сертификација:
ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS,LFGB,CIQ,ФДУ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
SICM-115-9
Тип:
Печење & Тесто Алатки

Најдобри понуди