• Неодамнешно
3pcs Божиќ Серија Машина Мувла Gingerbread Човекот Снешко 3D Cookie Мувла Празник Бисквит Мувла Кујна Декорација Торта Подарок

3pcs Божиќ Серија Машина Мувла Gingerbread Човекот Снешко 3D Cookie Мувла Празник Бисквит Мувла Кујна Декорација Торта

DEN 50.40

Количина на стоки
Тековен


Двојно Fonfant DIY Печење Колачиња Торта Тесто Мувла Алатки Црвено Gingerbrean Ананас Мувла 03008
Т ype : Торта Алатки
Торта Алатки Тип : Машина Мувла
Број На Модел : 03008
Metarial : Пластика
Боја : Автоматски
Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење
Нашата продавница повратни информации !!!

Други карактеристики

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
бисквит мувла
Бренд Име:
FACEMILE
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Пластични
каталог:
колаче алатка
категорија:
готвење алатка
Објектот:
печење тесто алатка
Стил:
bakeware сет
различни:
печење јадења & пан
Класификација:
пица алатка
Атрибути:
десерт алатка
производ каталог:
возен pin

Најдобри понуди