• Неодамнешно
Facemile 10PCS/SET Број Форма Метални Куки Чоколадо Секачи Подарок Bakeware Колачиња Фондан Бисквит Мувла 02041

Facemile 10PCS/SET Број Форма Метални Куки Чоколадо Секачи Подарок Bakeware Колачиња Фондан Бисквит Мувла 02041

DEN 229.92

Количина на стоки
Тековен


Број и Птици во Облик на Сечење Торта Bakeware Колачиња Овошје Зеленчук Алатки Нерѓосувачки Челик Бисквити Умре 02041
тип : торта алатки
Торта алатки тип : мувла
Број на модел : 02041
Metarial : matel
Име на производ : голем број 9 од нерѓосувачки челик, cookie мувла
Производ материјал : нерѓосувачки челик
Површински третман : огледало светлина
Извршување стандард : GB 9684-9684 "национална стандардите на безбедност на храната од не 'Рѓосувачки челик производи"
Материјал за сертификација : SGS LFGB (Европскиот стандард)/US FDA за безбедност на храна тестирање (American standard)
Крајна употреба :
1, направи торта, леб, според своите потреби и да даде целосна претстава за вашата имагинација;
2, DIY бисквит, тоа лесно да се направи нивниот омилен моделирање;
3, чоколадо, да се направи производи повеќе уникатен, извонреден;
4, направете овошје букет, намалување на зеленчук се направи уникатен деликатеси;
5, може да се користи за да се готви група и Јапонски суши, е зголемен за бебето апетитот,
6, DIY глупо китови, бебе, развој интелигенција;
Нашата продавница повратни информации !!!

Други карактеристики

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
FACEMILE
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
машина мувла
е-прилагодена:
Yes

Најдобри понуди