• Неодамнешно
Денот на вљубените Свадба Срцето Фондан Подарок Волан Работ Sugarcraft Втиснување Умре чипка Сечење Мувла Подарок Тесто Декорација Алатки

Денот на вљубените Свадба Срцето Фондан Подарок Волан Работ Sugarcraft Втиснување Умре чипка Сечење Мувла Подарок Тесто

DEN 71.52

Количина на стоки
Тековен


2 парчиња Пластична Топка Надвор Втиснување Умре Сечење Мувла Торта Тесто Декорација Алатки Топла Бесплатен Превозот 02042
тип : торта алатки
Торта алатки тип : мувла
Број на модел : 02042
Metarial : пластика

Други карактеристики

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
02042
Бренд Име:
FACEMILE
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Пластични
каталог:
колаче алатка
категорија:
готвење алатка
Објектот:
печење тесто алатка
Стил:
bakeware сет
различни:
возен pin
Атрибути:
Barware
Класификација:
пица алатка
производ каталог:
десерт алатка

Најдобри понуди