• Неодамнешно
  • -30 %
Силиконски калап фондан мувла торта декорирање алатки чоколадо gumpaste мувла Божиќ чипка Мувла СМ-177

Силиконски калап фондан мувла торта декорирање алатки чоколадо gumpaste мувла Божиќ чипка Мувла СМ-177

DEN 168.00
DEN 239.52

Количина на стоки
Тековен


Детали :
Материјал : Храна Одделение силиконски
Боја : Случајно Розова првиот(розова боја/бела)
Големина : Како на сликата
Пакет се вклучени : 1 peice
100% Сосема Нов и висок квалитет.
Може да се користи за да се готви суши, зголемување на бебето апетитот.
DIY глупо китови, развивање на бебето интелигенција .
Ве молиме чувајте го сув по употреба.
Ве молиме посетете ја нашата продавница за повеќе колаче машина резерви.
Користење на нови заштита на животната средина на ниво на поддршка : силика гел температура - 40 степени - 230 степени.
Напомена :
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.
Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Ви благодариме за вашата шопинг во нашата продавница. Цел на повеќе од $5 ќе брод од страна на Кина пост се регистрирате воздух mail . Тоа може да се следи alwayds.
Цел помалку од $5 ќе брод од страна на Кина Пост Обичен Мал пакет Плус.Тоа не може да се следи кога неа ја напушти Кина. Ако сакате да ги пратите на тоа ве молиме додадете $2 рамнотежа.
Плаќање :
Ние прифаќаме western union, qiwi паричник, кредитна картичка и преку Alipay безбедна уплатата ЗАЧУВАМ на aliexpress.
Испорака :
1. Ние ќе брод од твоите предмети во рок од 3-5 дена по aliexpress обезбеди на парите е безбеден и сигурен.
2. Испорака метод : Кина Пост (Бесплатен Превозот), e Packet, EMS,DHL,TNT се прифатени, Ако ви треба изразат пост pls контактирајте со нас.
Feeback Информации :
1) ве Молиме љубезно ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ако satisty со објектот,ве молиме оставете позитивни повратни информации
(5 star) за нас, Тоа е многу важно за нас.
2474176040413017

Други карактеристики

Тип:
Печење & Тесто Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Комплет Број:
1
Печење & Тесто Алатки Тип:
Торта/Јајце Курва Мувла
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
sugarcraft
Бренд Име:
carunke
боја:
по случаен избор

Најдобри понуди