• Неодамнешно
  • -5 %
2D Големи Димензии Шлаг Зголеми Млазницата Украсување Совет Sugarcraft Торта Декорирање Алатки за Печење Алатки Bakeware

2D Големи Димензии Шлаг Зголеми Млазницата Украсување Совет Sugarcraft Торта Декорирање Алатки за Печење Алатки Bakeware

DEN 91.00
DEN 95.52

Количина на стоки
Тековен

Голема Големина Шлаг Зголеми Млазницата Украсување Совет Sugarcraft Торта Декорирање Алатки За Печење Алатки Bakeware
За Русија купувачот , Ако вашата цел вредност ≤7$ ,Ние ќе брод стока за Русија купувачот преку YUB untracked. Тоа е брз начин за Русија купувачот.
За САД купувачот , ако вашата нарачка вредност ≥ 8$ , Вашите производи ќе бидат испорачани од страна на Epacket; тоа обично трае околу во 5-12 busniess дена за сад.
Повратни Информации Од Корисниците :
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Сите Објектот не вклучувајќи ги производите оригиналната кутија за карти, ако ви треба кутија за карти, ве молиме, контактирајте со продавачот додадете разликата во цената.
Плаќање :
Ние прифаќаме western union, qiwi паричник, кредитна картичка и преку Alipay безбедна уплатата ЗАЧУВАМ на aliexpress.
Испорака :
1. Ние ќе брод од твоите предмети во рок од 3-5 дена по aliexpress обезбеди на парите е безбеден и сигурен.
2. Испорака метод : Кина Пост (Бесплатен Превозот), e Packet, EMS,DHL,TNT се прифатени, Ако ви треба изразат пост pls контактирајте со нас.
Испорака :
Feeback Информации :
1) ве Молиме љубезно ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ако satisty со објектот,ве молиме оставете позитивни повратни информации
(5 star) за нас, Тоа е многу важно за нас.

Други карактеристики

Тип:
Bakeware Поставува
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
МТ-040
Бренд Име:
carunke
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Најдобри понуди