• Неодамнешно
  • -15 %
Бесплатен превозот був сапун мувла чоколадо Партија торта декорирање алатки DIY печење фондан силиконски калап T0393

Бесплатен превозот був сапун мувла чоколадо Партија торта декорирање алатки DIY печење фондан силиконски калап T0393

DEN 97.00
DEN 114.72

Количина на стоки
Тековен

1 см ширина : 5.Имајте тоа е мека текстура и оригинална форма и по замрзнување и печење 5.Температурата опсег : Замрзнување - 40 степени centigrade под нулата, Топлина - 230 степени centigrade. Се враќа : Сите наши предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање. Одговор на вашето барање во 8 часа, се направи за испорака во 24hours 2. Услуги на клиентите е многу важно за нас. Ако сакате да го изберете вашиот сопствен превозот линија, ве молиме контактирајте со нас. имаме големи залихи!!!Ние ќе го испратам до тебе наскоро,и понуда на најдобар квалитет на производот да ви!!! благодарам многу
. 5) Ако клиентот е руската Федерација, ве молиме дај ни го вашето целосно име и презиме, инаку вие веројатно не можат да добиете на стоки. Предмети кои ќе ги купите во вкупен износ од над $ 200, Ние ќе го испрати со DHL или Fed Ex или UPS или ТНТ или ЕМС.Материјал : 100% потрошувачка на ниво на силиконски гел. Ние ќе ви даде една за слободни испратите или враќање на парите. Ние ќе го испратите на вашиот лево адреса, ве молиме да го стори тоа, бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. повратни информации : ако не сте задоволни со нашата служба и производство, очекуваме positice повратни информации и 5 ѕвезди на детални продавачот евалуација Ние ќе го прават истото за вас. 4) Бидејќи разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Зошто да изберете нас : 1.Зелена производ, во согласност со ФДУ &SGS квалитет, innoxious, нема чуден мирис, мека, водоотпорни, лесно да се demould, fadeless и лесно да се чисти, издржливи за долго време се користи. Ние сме 100% Задоволство гаранција на сите наши клиенти.Совршен за правење колачи, пица, леб, косата, желе, чоколадо, пудинг и овошје пити. Погоден за микробранови печка, toaster и фрижидер. Превозот и предавање Ние брод на стоките во рок од 2 работни дена откако ќе добиете плаќање. Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме контактирајте со нас. се надеваме дека ви се допаѓа да купуваат стоката од мојата продавница, и може да соработуваат едни со други, мојот драг пријател! Топло Совети : 1) бои ќе бидат испратени по случаен избор 2) ако сакате да се купи во рефус, ве молиме contace нас, и ние може да ви даде најдобра цена и превозот. 3) ве Молиме да не може да даде детални информации доставени до нас, обидувајќи се да се обрати, како поштенски код, домашен телефонски и мобилни телефонски броеви.

Други карактеристики

Бренд Име:
ангелските крилја
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силиконска Гума
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
Т-0393
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Тип:
Торта Алатки
is_customized:
боја:
Тип:
Употреба:
Функција:
Материјал:
кујнски прибор:
Температура:
Направи:

Најдобри понуди