• Неодамнешно
  • -25 %
Aomily Креативен Дизајн Силикони Чоколадо Се Топи Тенџере Фондан За Џвакање Паста Алатка Путер Греење Литургија За Печење Кујнски Прибор

Aomily Креативен Дизајн Силикони Чоколадо Се Топи Тенџере Фондан За Џвакање Паста Алатка Путер Греење Литургија За Печење

DEN 95.00
DEN 126.72

Количина на стоки
Тековен


Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет. Користете го овој Силикони Мешавина лесно се топи Чоколадо во Микробранова печка. Едноставно пополнете со чоколадо, се топи во микробранова печка и се прелива се стопи чоколадото во чоколадо мувла. Направен од флексибилни силикони и кој отстранлив капак и фрлаат усна, на мешавина ќе ви овозможи лесно да се топи и се прелива голем број на прехранбени производи. Идеален за топење Чоколадо и Путер, греење Млеко и Сосови, па дури и за мешање на Преливи за Салата.
Спецификација : Материјал : Силикон. Големина : 9x6.5x6.5cm-3.5x2.6x2.6inch. Боја : Црвена. Quantiy : 1pc.
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакет се Вклучени : 1x Чоколадо Тенџере

Други карактеристики

Бренд Име:
Aomily
Печење & Тесто Алатки Тип:
чоколадо мувла
Материјал:
Силикони
сертификација:
CIQ
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
Чоколадото се топи на мувла
Комплет Број:
2
Тип:
Печење & Тесто Алатки

Најдобри понуди