• Неодамнешно
Facemile 3PCS Мал Сад Плоча Силиконски Калап Смола Калапи DIY Симулација Сад Накит Процесот на Производство Смола Калапи

Facemile 3PCS Мал Сад Плоча Силиконски Калап Смола Калапи DIY Симулација Сад Накит Процесот на Производство Смола Калапи

DEN 338.40

Количина на стоки
Тековен

Карактеристики на производот : 1) силиконски калап материјал 100% од храна одделение силиконски, од FDA/LFGB стандарди; 2) не-стап, и ослободување лесно, лесно да се чисти, еколошки, ниска-јаглерод, може да се рециклира; 3) просто, здравје, природни антибактериски, висока јачина и голема флексибилност, отпорност на корозија и прилагодливост; 4) тешко да се оштети, напукнување, трајни, Супер отпорен на екстреми на температура, температурата на 230 степени, хипотермија масивни headwind; 5) безбедност, innocuity, без мирис, топлината рамномерно.

Други карактеристики

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Торта Алатки Тип:
Габи,
Бренд Име:
FACEMILE
Непристојни Слика:
No
Број На Модел На:
Торта Алатки
Сексуално Сугестивна:
No
Тип:
Печење & Тесто Алатки
каталог:
Bakeware Поставува
боја:
случаен
тип 1:
сапун мувла

Најдобри понуди