• Неодамнешно
  • -15 %
Торта Декорирање Алатки Силиконски Калап Божиќ Дедо Мраз и Elk Шеќерна Паста Фондан Кујна Додатоци T1052

Торта Декорирање Алатки Силиконски Калап Божиќ Дедо Мраз и Elk Шеќерна Паста Фондан Кујна Додатоци T1052

DEN 122.00
DEN 143.52

Количина на стоки
Тековен

Одговор на вашето барање во 8 часа, се направи за испорака во 24hours 2. се надеваме дека ви се допаѓа да купуваат стоката од мојата продавница, и може да соработуваат едни со други, мојот драг пријател! Благодарам многу Топло Совети : 1) бои ќе бидат испратени по случаен избор 2) ако сакате да се купи во рефус, ве молиме contace нас, и ние може да ви даде најдобра цена и превозот. Флексибилни,еднократно,не се лепливи,лесно да се demould,формирање ефект е добра,кои се користат за декорација вкусна торта. Ние ќе ви даде една за слободни испратите или враќање на парите. Предмети ќе биде испорачуван Кина пост воздухопловната; Тоа обично трае околу 15-60 дена за сад, Европа и во други места низ светот.Гаранција за квалитет, може да се врати на стоката, ако има било какви проблеми со квалитетот, и ние ќе ви вратат парите 4.имаме наша сопствена фабрика. 4) Бидејќи разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме не двоумете се во јавите на нашите клиенти serivce тим во рок од 7 дена од денот на приемот на стоката.Имајте тоа е мека текстура и оригинална форма и по замрзнување и печење Совршен за правење колачи, пица, леб, косата, желе, чоколадо, пудинг и овошје пити. ние се осигура дека на ист стил како што е прикажано на фотографиите.професионален човек за решавање на сите прашања 3.
Ставка Опис
големина : 6. Услуги на клиентите е многу важно за нас. Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме контактирајте со нас. 3) ве Молиме да не може да даде детални информации доставени до нас, обидувајќи се да се обрати, како поштенски код, домашен телефонски и мобилни телефонски броеви. имаме големи залихи!!!Ние ќе го испратам до тебе наскоро,и понуда на најдобар квалитет на производот да ви!!!
. 5) Ако клиентот е руската Федерација, ве молиме дај ни го вашето целосно име и презиме, инаку вие веројатно не можат да добиете на стоки. Ние ќе го испратите на вашиот лево адреса, ве молиме да го стори тоа, бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. 6) Ако треба за царинење, потребата да се обезбеди доказ за купувачот (на купувачот е одговорна партија) ви благодарам многу, Зошто да изберете нас : 1. Ако имате било каков проблем или не се задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време пред да ја напушти други повратни информации, Ние ќе го вашиот одговор witin 24 часа.

Други карактеристики

Бренд Име:
ангелските крилја
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силиконска Гума
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
Т-1052
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Тип:
Торта Алатки
is_customized:
боја:
Тип:
Употреба:
Функција:
Материјал:
кујна печење додатоци:
Температура:
Направи:
категорија:

Најдобри понуди