• Неодамнешно
  • -20 %
21pcs Christma Колаче Машина Алатки Мувла Бисквит Притиснете Шлаг Постави Печат Мувла Десерт Алатки Божиќ Кујна Gadgets, трговија на Големо

21pcs Christma Колаче Машина Алатки Мувла Бисквит Притиснете Шлаг Постави Печат Мувла Десерт Алатки Божиќ Кујна Gadgets,

DEN 624.00
DEN 779.52

Количина на стоки
Тековен

21pcs Божиќ Колаче Машина Нерѓосувачки Челик Намали Бонбони Бисквит Мувла Готвење Алатка Тема Божиќ Метал Снегулка Секачи Мувла

Други карактеристики

Тип:
Печење & Тесто Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ,LFGB,SGS
Комплет Број:
>12
Број На Модел На:
Божиќ Колаче Машина мувла
Бренд Име:
flowerherd
Печење & Тесто Алатки Тип:
колаче мувла
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пакет:
21pcs различен модел

Најдобри понуди