• Неодамнешно
Нови 4Pcs Божиќ снежен човек Фондан Торта Мувла Бисквит Cookie Клипот Секачи Sugarcraft Алатка Торта Декорирање Алатка

Нови 4Pcs Божиќ снежен човек Фондан Торта Мувла Бисквит Cookie Клипот Секачи Sugarcraft Алатка Торта Декорирање Алатка

DEN 80.64

Количина на стоки
Тековен

Предмет тип : Торта мувла
Функција : Еко-пријателски
Материјал : Храна-одделение Пластика
Боја : Случајни
Тежина : 50g
Пакетот вклучува : 4pcs Божиќ торта мувла
Answer : ___________________________ Note :
1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да биде малку поинаков од вистинската боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.
2.Ве молиме оставете малку грешка поради мерење,ви благодариме.

Други карактеристики

Бренд Име:
SAFEBET
Печење & Тесто Алатки Тип:
колаче мувла
Материјал:
Силикони
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ФДУ
Функција:
Еко-Пријателски
Комплет Број:
4
Тип:
Печење & Тесто Алатки
Број На Модел На:
NC0472-01
Име на производ:
4Pcs Божиќ снежен човек Фондан Торта Мувла
Тип На Производ:
Божиќ Бисквит Cookie Клипот Секачи
Употреба:
Божиќ Бисквит Клипот
ip камери 1080p wifi:
Божиќ Бисквит Секачи
Usage2:
божиќ колачиња секачи
Usage3 :
Божиќ Партија Свадба Декорација Торта
Usage4:
Божиќ Sugarcraft Алатка
function1:
торта декорирање алатка
function3:
Страна/Продавница/Home Кујнски алатки
Шема:
Снешко/Елка/бел/джинджифилово Човек
quanity:
4pcs
боја:
случаен боја

Најдобри понуди