• Неодамнешно
Шеќер-обложена haws Силиконски калап DIY Фондан Торта Леб Десерти Пекарница Мувла Белиот Мус Торта Леб Bakeware Декорација Алатки

Шеќер-обложена haws Силиконски калап DIY Фондан Торта Леб Десерти Пекарница Мувла Белиот Мус Торта Леб Bakeware Декорација

DEN 883.68

Количина на стоки
Тековен

Ние нудиме Express, но клиентите треба да се плати за taxs во Царинската управа,како што се DHL,e Packet,e-EMS, (Ако има данок прашање,ве молиме да соработува со обичај,ќе се ниски по вредноста на пакетот на aviod тоа да се намали за вас) политика на враќање : 1.
Пратката ќе испраќање на производи со 7 работни дена, по систем ја потврдува вашата исплата. повратните информации :
Ве молиме не ни остави негативни повратните информации ако не сте задоволни со нашите производи или услуги,
ве молиме контактирајте со нас да се решат проблемите, прво, ние ќе го реши проблемот и да ви даде задоволни решение ,
Благодарам многу!!
.
(4) Безбедно во фурна, микробранова, машина за миење на садови и фрижидер. Печење на силиконски првенство треба да бидат сместени одделно на печење послужавник. Ако не сте задоволни објектот, може да ги испратите назад и ќе треба да се плати за поштарина на враќање 3. Во спротивно, тоа ќе предизвика мувла да се пече лошо, што резултира со понизок животен век.
(2) може да издржи температура опсег : -40 ~ 230 целзиусови степени.
Добредојдовте во мојата продавница Среќен превозот
Постојат многу стилови може да се избере,ве молиме проверете ја нашата продавница линк :
Шеќер-обложена haws Силиконски калап DIY Фондан Торта Леб Десерти Пекарница Мувла Белиот Мус Торта Леб Bakeware Декорација Алатки
опис на производот :
(1) употребата на високо-квалитетни силиконски материјал, и преку ФДУ и SGS сертификација. Со цел да се осигура дека на готовиот производ за да се постигне најдобар печење ефект, во печење пред првиот слој на силика гел првенство нежно спреј мала количина на анти-лепење пан масло. Diffrences во боја може да биде предизвикана од различни причини, како што се бојата одраз во различни монитори, осветлување, позадини и др. Ние ви нудиме најновите креации со широк спектар на стилови и бои за сите ваши потреби.3*28*4cm
【Користење и одржување】 :
1. Кога печење е направено, да се отстрани целиот печење послужавник од рерна и место на печено производ на решетка да се олади се додека не се целосно да се олади!
4.
(5) лесно да се справи. Кина Пост Воздух Mail : 10-60 дена во нормална состојба ( зафатен сезона,лошите временски услови, ќе доведе до одложување) 2.
(6)Големина : approx37. Вашето задоволство, Нашата цел.
(3) невкусна, не-токсични, отпорни на прашина, трајни, impermeable, лесен за чистење. Поради статички електрицитет, силиконски калап е лесно да се држиме пепел, ако не за долго време, тоа е најдобро да се пласира во сонцето без директна хартија кутија!
Услуга 1.

Други карактеристики

Тип:
Печење & Тесто Алатки
Печење & Тесто Алатки Тип:
Печење Инсерти
Број На Модел На:
NL1704039l
сертификација:
CE / ЕУ
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски
Комплет Број:
1
боја:
како show/бела
Може да издржи температура опсег:
-40 ~ 230 целзиусови степени
Features1:
Невкусна, не-токсични, отпорни на прашина, трајни, impermeable
Features2:
Safe во фурна, микробранова, машина за миење на садови и фрижидер
Стил:
Шеќер-обложена haws Силиконски калап
Големина:
approx37.3*28*4cm

Најдобри понуди