• Неодамнешно
  • -32 %
Трговија на големо/мало,бесплатен превозот,Снег Принцезата и Седумте Џуџиња мувла Силиконски калап за печење алатка

Трговија на големо/мало,бесплатен превозот,Снег Принцезата и Седумте Џуџиња мувла Силиконски калап за печење алатка

DEN 496.00
DEN 729.60

Количина на стоки
Тековен


Превозот
* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од Кина пост, обично Под 2 KG испратите кина пост, повеќе од 2 КГ од UPS-от/DHL/.Мувла големина : 33.
*Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
* Објектите се добро спакувани со клобуркаше пакети,ние поддршка превозот преку Кина пост/ UPS/DHL/ФЕДЕКС/EMS,ве молиме оставете 5-20days да се постигне.
Белешки
* Микс цел добредојдени.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава. Ве молам, разберете дека превозот чело на Кина пост воздух mail и ЕМС не е ист, ние ќе брод надвор предмети од Кина Пост воздух mail не со ЕМС кога ќе изберете ЕМС бесплатен превозот.
Висок Квалитет ,Фабрика Цена !!! pls кликнете мојата продавница веб-страница :
Функција :
Употреба : рерна, микробранови печки, фрижидери и други
*За попуст : ако цел повеќе од 9pcs, pls контактирајте со нас пред да платите, ние ќе ви ги даде попуст!!!
Ние обезбедуваме бесплатен превозот само со кина пост, не ЕМС или DHL, ви благодариме !
Во Aliexpress систем, постојат само 26 земји достапни за Кина пост воздух mail, но всушност, тоа може да достигне повеќе од 100 земји, па затоа додадете ЕМС превозот линк за купувачи чии земји не се достапни за Кина пост воздух пошта во Aliexpress систем.Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа
.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.
* Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.

Други карактеристики

боја:
случаен боја
Тип:
Торта Алатки
Материјал:
Силиконска Гума
Непристојни Слика:
No
Бренд Име:
houguanglan
Број На Модел На:
m
Функција:
Еко-Пријателски
Сексуално Сугестивна:
No
сертификација:
CIQ
Торта Алатки Тип:
Габи,

Најдобри понуди