• Неодамнешно
  • -25 %
Силиконски Fiberglass Печење Лист Рерна Тестенини Готвење Силикони Fiberglass Возен Тесто Печива, Колачи Bakeware Лагер Подлога Мат

Силиконски Fiberglass Печење Лист Рерна Тестенини Готвење Силикони Fiberglass Возен Тесто Печива, Колачи Bakeware Лагер

DEN 86.00
DEN 114.24

Количина на стоки
Тековен


Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.

Други карактеристики

Тип:
Печење & Тесто Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
Силиконски Мат Алатки
Комплет Број:
1
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
YAS
Печење & Тесто Алатки Тип:
Силиконски Мат Алатки

Најдобри понуди