• Неодамнешно
Мозаик Злато Rectanglar Мијалник Луксузни Уметнички Миење Слив Бања Потоне

Мозаик Злато Rectanglar Мијалник Луксузни Уметнички Миење Слив Бања Потоне

DEN 9360.00

Количина на стоки
Тековен


Објект Мозаик Злато Rectanglar Мијалник Луксузни Уметнички Миење Слив Бања Потоне Големина За L48cm x W37cm x H13cm Материјал Pocelain (одлични KAOLIN) Занает Рака throwed Потекло Jingdezhen,Кина MOQ 1 Buc пакување Картон со polyfoam Исплата,Western Union, T/T, Зачувам/paypal за примерок цел. Олово време 5-30 дена или Според клиенти количини. ОЕМ Достапни за Користење Слив за Home /Hotel/Бар/Club/Retaurant е купатило (туш кабина), Тоалет,
Исто така, може да се за Надворешна декорација
Дупка големина за монтажа е исполнат општ меѓународен стандард барање.
Слив уникатна карактеристика -Керамички уметност мијалник,100% керамички материјал,вода апсорпциона стапка е НУЛА .
-1300 степен висока температура Отпуштање,Висока отпорност на абење, Долг живот, НИКОГАШ нема да ИЗБЛЕДИ боја.
-Без Олово,Еко-пријателски материјал.
-Дизајниран од страна на Jingdezhen уметник,Тоа е уметнички,модерен,Современ,На хуманизација
ВЕ МОЛИМЕ ЉУБЕЗНО ВЕ МОЛИМЕ ДА ОБРНЕТЕ ВНИМАНИЕ :
Цената НЕ вклучува тапа,Ако треба тоа да се брод заедно со сливот/потоне,ве Молиме контактирајте ме за цената.
Сите ние продажба на продавницата се занаетот, Па така,големина, боја/дизајн може да има мала разлика. На сликата е прикажано тука е показател само,Вистински производ ќе примите може да се разликува со оглед на светлината (бела светлина/жолта светлина),камера,рачни сликарство причина. Ако имате строги барање од големината/color/дизајн, ве Молиме да побарате од нас за да добиете повеќе детали и потоа да се разгледа сериозно пред да нарачате.Ви благодариме. Уживајте во вашата шопинг тука.
Меѓународната стандардна големина strainers/drainer работа со слив добро ,ве Молиме да се купат на леснотија .

Други карактеристики

Бања Додаток:
drainer
Број На Модел На:
брегалница-106
Бренд Име:
youngsjdz
Тип:
Countertop Тоне
Капацитет:
12L
Обработка:
Глазура Прскање
Тапа Планината:
не дупка
Посебна Апликација:
Шампон Тоне
Слив Форма:
Правоаголни
Материјал:
Керамички
Место на Потекло:
Jingdezhen,Кина

Најдобри понуди