• Неодамнешно
  • -30 %
Круна Туш Завеса Подебели Водоотпорен Moldproof Бања Завеса Црно Бела Полиестер Ткаенини туш завеси За Бања

Круна Туш Завеса Подебели Водоотпорен Moldproof Бања Завеса Црно Бела Полиестер Ткаенини туш завеси За Бања

DEN 835.00
DEN 1192.80

Количина на стоки
Тековен


Круна Туш Завеса Подебели Водоотпорен Moldproof Бања Завеса Црно Бела Полиестер Ткаенини туш завеси За Бања
Туш Завеса
W : Ширина
L : Должина
бања завеса
Разликата во бојата можеби предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз во
мониторот,осветлување,позадина,итн.Сепак,доколку сметате дека на предмети кои сте ги добиле
со погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се реши што е можно поскоро!
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и плати за нарачката.Вклучувајќи го и
превозот надомест. Ние превозот сите наши објекти во светот во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен.
Холандија, Чиле, Франција, Шпанија овие местото ве молиме изберете "Ali Express Стандард за Испорака"
Повеќето испратите Кина Пост Воздух Пошта или E-пакет (сад,Австралија,Канада,и др.).
Руски( Треба Полно Име )обично испратите Ruston Воздух или SPSR.
Некои тешки/value пакет ние ќе го избере Бизнис Експрес,како DHL,EMS,UPS-от,ТНТ,итн.повеќе брзо и повеќе безбеден.
Проценето време ефект
Кина Пост Воздух Mail : нормален : 16-пристигнување 35days.
Посебна ситуација : 35-60days пристигнување.
e-пакет : нормален 7-10days пристигнување
SPSR : нормален 10-пристигнување 20days
Ruston : нормално 22-29days пристигнување
Други Бизнис Експрес : 4-7days пристигнување.(EMS,e-EMS,и др.)
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети
за било која причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека предметите се враќаат во нивната
оригиналните услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе
бидете одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Кога ќе добиете предмети,ако сте задоволни со тоа,ве молиме да ни даде 5 започнува .
Вашиот охрабрување ќе се задржи ни се движат напред!

Други карактеристики

Големина:
W120 x H180cm, W120 x H200cm, W150 x H180cm, W150 x H200cm, W180 x H180cm, W180 x H200cm, W200 x H200cm, W240 x H200cm
Број На Модел На:
W120xH180cm,W120x200cm,W150xH180cm,W150xH200cm,W180xH180cm,W180xH200
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Стил:
Модерна
Бренд Име:
WLIARLEO
Материјал:
Полиестер
Шема:
круна
туш завеса:
бања завеса
Големина:
W120xH180cm,W120x200cm,W150xH180cm,W150xH200cm,W180xH180cm,W180xH200
Функција:
Еко-Пријателски,Водоотпорен,Moldproof
rideau де туш:
3d туш завеси
ткаенина туш завеса:
Туш Завеси
бања завеса:
cortinas де bano
Употреба:
Бања
duschvorhang:
полиестер туш завеса
туш завеси бања завеса:
Rideaux де туш
боја:
Црна,Бела

Најдобри понуди