• Неодамнешно
1Pcs повеќе боја Овошје Бања памук бања Сунѓери овошје Бања Топката Четки бања, кујна снабдување housecleaing

1Pcs повеќе боја Овошје Бања памук бања Сунѓери овошје Бања Топката Четки бања, кујна снабдување housecleaing

DEN 86.40

Количина на стоки
Тековен


Име : 1 Pcs повеќе боја Овошје Бања памук бања Сунѓери овошје Бања Топката Четки бања, кујна снабдување housecleaing Количина : 1 buc Пакување : OPP едноставно пакување на Производот Indrotuction : имаме многу видови на овошје бања памук ,1pcs/торба,стилот на овошје бања памук е случајно deliveryed.Должина 11,широчина 11.5,дебелина 3cm.

Други карактеристики

Број На Модел На:
Овошје бања памук
Употреба:
Чистење
Тип:
Топката
Производот:
Бања Топката/Бања Сунѓерот/Бања Цвет
Материјал:
Сунѓерот
Примена:
Телото
различни:
Овошје бања памук
Функција:
Чистење

Најдобри понуди