• Неодамнешно
  • -49 %
Обичај Туш Завеса Харли Quinn Бања Завеси Висок Квалитет Полиестер Бања Завеса Дома Хотел Бања Декорација

Обичај Туш Завеса Харли Quinn Бања Завеси Висок Квалитет Полиестер Бања Завеса Дома Хотел Бања Декорација

DEN 807.00
DEN 1583.52

Количина на стоки
Тековен


Почитуван Господине/Госпоѓо, Колку убав ден! Сите наши производи може да се прилагоди. Ако сакате да го прилагодите вашиот имиџ, ве молиме контактирајте со нас за да се утврди дали сликата е доволно јасна.
Висок квалитет на современи водоотпорен бања завеса за бања производи туш завеса Производ Параметар : 1. Име : Полиестер, водоотпорен туш завеса. 2. Материјал : 100% полиестер. 3. Карактеристики : водоотпорен, mildew доказ, издржливи. 4. Се користи како тоалет завеса,прозорец pannel или од врата на врата Пакет се Вклучени : 1 * Туш Завеси 12 * ПВЦ Куки 48x72 инчен =120x180cm 60x72 инчен =150x180cm 66x72 инчен =165x180cm 60x79 инчен =150x200cm 66x79 инчен =165x200cm 72x72 инчен =180x180cm 72x79 инчен =180x200cm
Плаќање
· Време на Плаќање
Уплатата треба да се постигне во рок од 20 дена откако ќе го стави на ред, во спротивно нарачката ќе биде избришана автоматски.
· Методи За Плаќање
Во моментов, aliexpress може да ги поддржи купувачи преку кредитна картичка (ЈЕНИ канал и долар канал), Web Money (WM), TT remittance, western union, Qiwi паричник, Бразил Boleto.
БОЈА НА НЕСОВПАЃАЊЕ
Разликата во бојата можеби предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот,осветлување,припадност и сл.Сепак,доколку сметате дека на објектите што сте ги примиле е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас .
ГОЛЕМИНА ИЛИ ДА ОДГОВАРА НА ПРАШАЊА
· Големината се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Ве молиме проверете ги спецификации пред да се одржи редот.
· Нормално на сад разлика во големината на се околу 2-3cm во мерењето.
· Ако најдете големината не ви одговара,ве молиме контактирајте со нас директно.
ПОВРАТНИ информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
· Ве молиме позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
· Ако имате било какви проблеми,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.

Други карактеристики

Големина:
120x180cm, 150x180cm, 165x180cm, 150x200cm, 165x200cm, 180x180cm, 180x200cm
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
shunqian
Број На Модел На:
M8
Материјал:
Полиестер
Шема:
Сценско
Стил:
Американски Стил

Најдобри понуди