• Неодамнешно
Нови Антички Крпа Кука Бронза За Бања Pothook Гроздобер Грб&Шапка кука Закачалка Вратата Лепило Ѕид Кука Помине Облека Крпа Кука

Нови Антички Крпа Кука Бронза За Бања Pothook Гроздобер Грб&Шапка кука Закачалка Вратата Лепило Ѕид Кука Помине Облека

DEN 335.52

Количина на стоки
Тековен


Цената е за 1pc.
Тип : Кука Платно
Материјал : Цинк Легура
Боја : Бронзени/Бакар
База Должина : 75mm
Основната Ширина : 45mm
Висина : 70mm
Карактеристики : Облека кука
Пакет :

Други карактеристики

Тип:
Облека Куките
Стил:
Европа
Лепливоста Метод:
ноктите
Материјал:
Цинк-Легури
Број на куките:
1-3
Број На Модел На:
261
Тип:
платно за кука
Материјал:
Цинк Легура
Должина:
75mm
Ширина:
45mm
Висина:
70MM
боја:
Бронза/Бакар
Облека Кука:
Yes

Најдобри понуди