• Неодамнешно
  • -49 %
BF040 Цртан филм Бубамара Морон Четка за заби Носителот Вшмукување Куки Предмети за Домаќинството Бања Четка за заби Рек 14.5*13.5 cm

BF040 Цртан филм Бубамара Морон Четка за заби Носителот Вшмукување Куки Предмети за Домаќинството Бања Четка за заби

DEN 63.00
DEN 124.32

Количина на стоки
Тековен


Цртан филм Бубамара Морон Четка за заби Носителот Вшмукување Куки Предмети за Домаќинството Бања Четка за заби Рек 14.5*13.5 cm
Карактеристики : мулти-функција држач, четка за заби ,складирање рек Спецификации : Име : четка за заби носителот Материјал : ПП Големина : како детал Боја : четири бои, Стил : како што е прикажано Забелешки : 1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме! 2. Ве молиме овозможи 0.12cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.
1pcs држач, четка за заби

Други карактеристики

боја:
Розова, Сина, Зелена, Жолта
Инсталација Тип:
Ѕидот Монтирани Тип
Нема. на Групи:
Еден
Пакување:
картичка
Број На Модел На:
541-16-856
Материјал:
PP
Бренд Име:
Zenxin
Материјал:
PP
Тежина:
78g
Пакување:
opp
Големина:
14.5*13.5cm

Најдобри понуди