• Неодамнешно
  • -35 %
LEORY 3Inch 2 парчиња Пасивен Звучник Бас Vibrating Говорникот, 3W 4Ohm Мали DIY Професионални Lound Звучници за компјутер со LCD TV

LEORY 3Inch 2 парчиња Пасивен Звучник Бас Vibrating Говорникот, 3W 4Ohm Мали DIY Професионални Lound Звучници за компјутер

DEN 191.00
DEN 292.80

Количина на стоки
Тековен


Карактеристики :
Нашите звучникот е направен со нови и ажурирана верзија на 3070, кој е поголем и повеќе карактеристична од традиционалните 3070.Овој производ може да се користи на LCD, ТВ, компјутер, рекламирање машина, интегрирана машина и друга опрема,со употреба на широк опсег на силна адаптибилност.Оваа звучникот е нашата фабрика директна продажба, може да долгорочна стабилност на понудата, ако набавката волумен е голем постојат повеќе отстапки!
Спецификација :
Моќност : 3 W
Отпор : 4 Ohm
Должина и дебелина : 70 x 30 x 16 милиметри.
Завртка дупка растојание : 24 x 63 мм.
Должина на : редовна : 30 cm (црна и бела)/надградба : 42 см(црвена и црна)
Пакетот вклучува :
2 x Звучник

Други карактеристики

Репродукција Функција:
Други,MP3
Поддршка СТАН:
No
комуникација:
USB,Bluetooth
Фреквентен Опсег:
100Hz-20KHz
Поддршка Apt-x:
No
Број На Модел На:
BM2
Интелигентни Личен Асистент:
Никој
Далечинска Контрола:
No
Извор На Енергија:
AC
Поддршка За Мемориска Картичка:
Yes
Канали:
2 (2.0)
Аудио Crossover:
Полн Опсег
екран:
No
Функција:
Функција На Телефонот
екран:
No
Гласовна Контрола:
No
Батеријата:
Yes
Водоотпорен:
No
Број на Звучникот за Куќиште:
1
Излезна Моќност:
3W
Бренд Име:
LEORY
Кабинетот Материјал:
Метал
PMPO:
3W
Вграден Микрофон:
Yes
Материјал:
Метал
Звучник Тип:
Subwoofer
Интелигентни Личен Асистент:
Никој

Најдобри понуди