• Неодамнешно
  • -20 %
Mayitr 4pcs 40x20mm Алуминиум Говорникот Скок Висок Квалитет Засилувач Плочата DAC CD Player Изолација Нозе Стојат Подлога

Mayitr 4pcs 40x20mm Алуминиум Говорникот Скок Висок Квалитет Засилувач Плочата DAC CD Player Изолација Нозе Стојат Подлога

DEN 666.00
DEN 832.80

Количина на стоки
Тековен


EA0002156
Спецификација :
100% Сосема Нов
Име : Изолација Нозе Подлога
Погоден за повеќето аудио опрема засилувач, говорникот DAC CD Player, итн
Материјал : Цврст Алуминиум ЦПУ Машински
Големина : прибл. 40 x 20mm (Кол.*H)
Монтажа Завртка Дупка со Дијаметар : прибл. 4.5 мм
Боја : Сребро Елоксирани Песок Експлозија
Пакет се вклучени : 4pcs x Изолација Нозе Подлога
Answer : ___________________________ Note :
Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи 1-5мм отстапување се должи на рачно мерење.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Други карактеристики

Број на Звучникот за Куќиште:
1
Број На Модел На:
изолација нозе подлога
Звучник Тип:
Преносни
Функција:
Никој
Вграден Микрофон:
No
Далечинска Контрола:
No
Аудио Crossover:
Полн Опсег
Материјал:
Алуминиум
Фреквентен Опсег:
Други
Кабинетот Материјал:
Метал
екран:
No
Извор На Енергија:
Никој
Поддршка Apt-x:
No
Интелигентни Личен Асистент:
Никој
Канали:
1
Излезна Моќност:
2W
Бренд Име:
Mayitr
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
екран:
No
Поддршка СТАН:
No
Батеријата:
No
Репродукција Функција:
Никој
Гласовна Контрола:
No
комуникација:
Коаксијален На Текст
PMPO:
/
Wi-Fi Музика:
/

Најдобри понуди