• Неодамнешно
AIYIMA 2 парчиња 3Inch Преносни Аудио Звучници 8Ohm 10W Говорникот Louderspeaker Tweeter Treble за Стерео Звук Кутија DIY Додатоци

AIYIMA 2 парчиња 3Inch Преносни Аудио Звучници 8Ohm 10W Говорникот Louderspeaker Tweeter Treble за Стерео Звук Кутија

DEN 365.76

Количина на стоки
Тековен


2 парчиња 3 инчен Tweeter 8 ohm 10 W Звучници Louderspeaker Tweeter Treble Круг Главата Tweeter за Стерео Звук Кутија DIY Додатоци
Оваа ставка го поддржува Ali Express Стандард на Превозот и Ali Express Премија на Превозот . Ali Express Стандард на Превозот и Ali Express Премиум Превозот е официјален логистички оператор на лансирањето на Ali Express платформа . Побрз и постабилен логистички услуги. Моќност : 10 W Отпорност : 8ohm Frequancy : 17k Hz-20k Hz Чувствителност : 90d B Звучник Тип : Tweeter Растојание : 74mm Максимална : 26mm 2 парчиња * Tweeter.

Други карактеристики

Поддршка СТАН:
No
Канали:
1
Аудио Crossover:
Двонасочна
Гласовна Контрола:
No
Репродукција Функција:
DVD,Ниту еден
комуникација:
ПОМОШЕН
екран:
No
Број на Звучникот за Куќиште:
1
Звучник Тип:
Преносни
Функција:
Никој
Фреквентен Опсег:
Други
Далечинска Контрола:
No
Интелигентни Личен Асистент:
Никој
Бренд Име:
Aiyima
Вграден Микрофон:
No
Извор На Енергија:
AC
Кабинетот Материјал:
Метал
Водоотпорен:
No
Број На Модел На:
6 ohm 10 W
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Батеријата:
No
Материјал:
Метал
екран:
No
Поддршка Apt-x:
No
Излезна Моќност:
Други
Wi-Fi Музика:
=
PMPO:
=
Звучник Тип:
Tweeter
растојание:
74mm
Висок:
26mm
Говорникот Структура:
Публикации
комуникација:
Жичен
Говорникот Класификација:
Tweeter
Интелигентни Личен Асистент:
Никој

Најдобри понуди