• Неодамнешно
AIYIMA 2 парчиња Аудио Таванот Јазик Водоотпорен Радио Спикер Пасивни Звук WEAH-400 4Ohm 25W Говорникот DIY За домашно Кино

AIYIMA 2 парчиња Аудио Таванот Јазик Водоотпорен Радио Спикер Пасивни Звук WEAH-400 4Ohm 25W Говорникот DIY За домашно

DEN 1353.60

Количина на стоки
Тековен


Модел : WEAH-400 Номинална моќност : 15 W Максимална моќност : 25 W Отпорност : 4 Ohm Фреквенција : 70-20000 HZ DB : 87 Дијаметар : 132 MM Забелешка : овој јазик не содржат трансформатори, ако ви треба да се користи повеќе од една група во паралела, ќе треба да се инсталира на трансформатор.
2 x Јазик

Други карактеристики

Поддршка СТАН:
No
Канали:
1
Аудио Crossover:
Двонасочна
Вграден Микрофон:
No
Извор На Енергија:
Никој
Звучник Тип:
Комбинација
Кабинетот Материјал:
Метал
Гласовна Контрола:
No
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Репродукција Функција:
Никој
Број На Модел На:
Никој
Батеријата:
No
екран:
No
екран:
No
комуникација:
ПОМОШЕН
Поддршка Apt-x:
No
Број на Звучникот за Куќиште:
1
Функција:
Никој
Фреквентен Опсег:
Други
Далечинска Контрола:
No
Водоотпорен:
Yes
Материјал:
Пластични
Излезна Моќност:
Други
Бренд Име:
Aiyima
Интелигентни Личен Асистент:
Никој
PMPO:
=
Wi-Fi Музика:
NOEN
Интерфејс Тип:
Никој
Говорникот Класификација:
говорникот пакет
Звучник Тип:
Мини
Безжична Тип:
Никој
Говорникот Структура:
Превртена
комуникација:
Жичен
Интелигентни Личен Асистент:
Никој

Најдобри понуди