• Неодамнешно
  • -8 %
TONLEN 2БР 3 инчен Бас Subwoofer Говорникот 4 ohm 8ohm 25 W HIFI Звучник Рог Преносни Аудио Звучници за Звук Кутија

TONLEN 2БР 3 инчен Бас Subwoofer Говорникот 4 ohm 8ohm 25 W HIFI Звучник Рог Преносни Аудио Звучници за Звук Кутија

DEN 2184.00
DEN 2374.56

Количина на стоки
Тековен


TONLEN 2БР 3 инчен Бас Subwoofer Говорникот 4 ohm 8ohm 25 W HIFI Звучник Рог Преносни Аудио Звучници за Звук Кутија
Оваа ставка го поддржува Ali Express Стандард на Превозот и Ali Express Премија на Превозот . Ali Express Стандард на Превозот и Ali Express Премиум Превозот е официјален логистички оператор на лансирањето на Ali Express платформа . Побрз и постабилен логистички услуги. Опис : Овој пар звучници е со висок квалитетдобар јасен звук со многу добар бас. Идеален избор за слушање на класична, вокал, стрингови, да ви даде добар слух уживање. Рог параметар Отпорност : 4ohm, 8ohm (изборен) Моќност : 25 W Чувствителност : 88d B Максимална : 55мм Дијаметар : 78mm Дијагонала завртки : 83mm Пакет се вклучени : 2 x Јазик Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект. Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Други карактеристики

боја:
4 ohm, 8 ohm
Поддршка СТАН:
No
Поддршка Apt-x:
No
Извор На Енергија:
Никој,DC
Репродукција Функција:
Никој
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Интелигентни Личен Асистент:
Никој
Далечинска Контрола:
No
Излезна Моќност:
25w
Вграден Микрофон:
No
Батеријата:
No
Канали:
2 (2.0)
Аудио Crossover:
Полн Опсег
екран:
No
Звучник Тип:
Преносни
Фреквентен Опсег:
Други
екран:
No
Гласовна Контрола:
No
Водоотпорен:
No
Број на Звучникот за Куќиште:
1
PMPO:
25w
Број На Модел На:
3 инчи
Кабинетот Материјал:
Метал
комуникација:
ПОМОШЕН
Функција:
Никој
Бренд Име:
TONLEN
Материјал:
Метал
Wi-Fi Музика:
No
Отпорност:
4ohm, 8ohm (изборен)
моќност:
25w
Чувствителност:
88dB
Дијаметар:
78mm
Висок:
55мм
Дијагонала завртки:
83MM
Интерфејс Тип:
Никој
Безжична Тип:
Никој, Bluetooth
комуникација:
Безжична+Жичен
Апликации:
subwoofer, или 2.0 звучници

Најдобри понуди