• Неодамнешно
  • -15 %
МАСОВЕН ПРОТОК НА ВОЗДУХ СЕНЗОР ЗА ОПЕЛ ОПЕЛ MERIVA 1.3 1.7 0281002620 55350047 93178050 0 281 002 620 55 350 047 93 178 050

МАСОВЕН ПРОТОК НА ВОЗДУХ СЕНЗОР ЗА ОПЕЛ ОПЕЛ MERIVA 1.3 1.7 0281002620 55350047 93178050 0 281 002 620 55 350 047 93

DEN 1320.00
DEN 1552.80

Количина на стоки
Тековен

Забелешка!!!!!! ШОПИНГ ВОДИЧ ЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ,УВОЗ ТАКСИ,купувачот ќе ги сноси овие трошоци. Секоја земја има различни царина прагот, така што треба да знаат во вашата земја даночната политика. ве молиме да бидете сигурни дека вашиот автомобил тип истиот оној тип на нашиот производ линк. ве молиме мора да се провери на нашите производи на фотографии во врска ако истиот вашиот стар дел . се надеваме дека ќе може да се добие точен стоки.
ве молиме љубезно го најдете вашиот дел на број зависи нашата фотографија.тогаш се потврди ист број на нашиот веб или контактирајте со нас. Бројот ќе се појави и било каде во дел.
Детални Апликации Спецификации : Изградена на строга контрола на квалитетот стандарди Директна замена 100% фабрика тестирани Една година Гаранција Заменува дилер дел броеви :
0 281 002 620 0281002620 55 350 047 55350047 93 178 050 93178050 QM793 Сосема НОВ фитинг за следните години и модели : "ОПЕЛ" MERIVA 1.3 CDTI Z 13 DT 1248 CC 51 KW MPV 2005-2010
"ОПЕЛ" MERIVA 1.7 CDTI Z 17 DTH 1686 CC 74 KW MPV 2003-2010
ОПЕЛ MERIVA Мк I (A) 1.7 CDTI 16 V Z 17 DTH 1686 CC 74 KW MPV 2003-2005
TROFOM Авто Делови Co., LTD е лоцирана во економскиот и технолошкиот ouhai област Wenzhou град на провинцијата Жеџијанг во Кина, кои се посветени на автомобили, камиони електронски контролирана бензин инјектирање систем (EFI) по-продажбата на делови истражување и развој и продажба во телото модернизирани претпријатието.
Производите на компанијата се покријат во САД, Европски, Јапонски и корејски возила и имаат ISO9001 системот за управување со квалитет сертификација. Компанијата е посветена на за домашни и странски клиенти со одличен производ перформанси, и доби многу добри клиенти афирмација и пофалби, и од страна на голем број мултинационални компании на глобалниот авто делови набавки систем.
Компанијата се стреми да стане еден идеален свет претпријатие пракса, меѓународен, стабилен развој, нека светот пријатели постојано оптимизиран
ресурси споделување платформа.

Други карактеристики

линеарна:
X
Тип:
Жешка Жица Тип
Вител Тип:
0 281 002 620 0281002620 55 350 047 55350047 93 178 050 93178050 QM793
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Бренд Име:
TROFOM
Мерен Опсег:
X
Повторливост:
X
Чувствителност:
ТФ-MAF028-3
Hysteresis:
X
Резолуција:
X
Автомобил Направи:
ОПЕЛ ОПЕЛ
oe 1:
0 281 002 620 0281002620 55 350 047 55350047 93 178 050 93178050 QM793

Најдобри понуди