• Неодамнешно
Мапата Сензор За РЕНО KANGOO CLIO ESPACE Fluence ЛАГУНА ГОСПОДАР MEGANE Лагуна Логан СЦЕНСКО TWINGO TRAFIC Правец на 2508500QAA 5WK9881

Мапата Сензор За РЕНО KANGOO CLIO ESPACE Fluence ЛАГУНА ГОСПОДАР MEGANE Лагуна Логан СЦЕНСКО TWINGO TRAFIC Правец на

DEN 157.92

Количина на стоки
Тековен

4 2004/09-2015/12 1390 кзм, 55 KW, 75 PS Логан LS_ 1.2 16 V ЛПГ 2008/11-2015/12 1149 кзм, 55 KW, 75 PS Sandero 1.6 MPI 85 2010/05-2015/12 1598 кзм, 62 KW, 84 PS Логан Pick-up US_ 1.6 Bi-Гориво 2010/05-2015/12 1598 кзм, 62 KW, 84 PS Логан Pick-up US_ 1.2 16 V 2008/02-2015/12 1149 кзм, 58 KW, 78 PS Clio Grandtour KR0/1_ 1.6 16 V 2008/02-2015/12 1598 кзм, 82 KW, 112 ПС Clio Grandtour KR0/1_ 1.4 MPI ЛПГ 2009/01-2015/12 1390 кзм, 53 KW, 72 PS Sandero 1.0 Eco TEC 2006/08-2015/12 1998 кзм, 86 KW, 117 PS Vivaro Pritsche/Fahrgestell E7 2.6 MPI 85 2010/05-2015/12 1598 кзм, 62 KW, 84 PS Sandero 1.0 Eco TEC 2006/08-2015/12 1998 кзм, 86 KW, 117 PS Vivaro Kasten F7 2.6 2008/06-2015/12 1598 кзм, 64 KW, 87 PS Sandero 1.6 16 V Flexfuel 2009/11-2015/12 1598 кзм, 77 KW, 105 PS Логан MCV KS_ 1.0 16 V 2006/08-2015/12 1998 кзм, 88 KW, 120 PS Vivaro Pritsche/Fahrgestell E7 2.2 1998/09-2015/12 1149 кзм, 43 KW, 58 PS Clio II BB0/1/2_, CB0/1/2_ 1.4 16 V 2010/02-2015/12 1390 кзм, 72 KW, 98 PS Clio Grandtour KR0/1_ 1. ве молиме мора да се провери на нашите производи на фотографии во врска ако истиот вашиот стар дел .0 Eco TEC 2006/08-2015/12 1998 кзм, 86 KW, 117 ГЛАСАЧКО место "Рено" Clio Grandtour KR0/1_ 1.4 2009/03-2015/12 1390 кзм 55 KW, 75 PS Логан Изразат FS_ 1.6 2004/09-2015/12 1598 кзм, 64 KW, 87 PS Логан LS_ 1.2 1999/03-2001/05 1149 кзм, 44 KW, 60 PS Clio II BB0/1/2_, CB0/1/2_ 1.0 Eco TEC 2006/08-2015/12 1998 кзм, 86 KW, 117 PS Vivaro Kasten F7 2.Забелешка!!!!!! ШОПИНГ ВОДИЧ ЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ,УВОЗ ТАКСИ,купувачот ќе ги сноси овие трошоци.4 1998/09-2005/05 1390 кзм, 55 KW, 75 PS Clio II BB0/1/2_, CB0/1/2_ 1.6 16 V 2008/11-2015/12 1598 кзм, 94 KW, 128 PS Clio II BB0/1/2_, CB0/1/2_ 1.6 2009/03-2015/12 1598 кзм, 64 KW, 87 PS Логан Изразат FS_ 1.6 Bi-Гориво 2008/11-2015/12 1598 кзм, 64 KW, 87 PS Логан MCV KS_ 1.6 1998/09-2005/05 1598 кзм, 66 KW, 90 PS Clio II BB0/1/2_, CB0/1/2_ 1.6 16 V 2006/02-2015/12 1598 кзм, 77 KW, 105 PS Логан LS_ 1.2 16 V 2008/02-2015/12 1149 кзм, 55 KW, 75 PS Clio Grandtour KR0/1_ 1.0 16 V 2006/08-2015/12 1998 кзм, 88 KW, 120 PS Vivaro Pritsche/Fahrgestell E7 2.6 16 V ЛПГ 2011/04-2015/12 1598 кзм, 77 KW, 105 PS Lodgy 1.6 16 V Bi-Гориво 2011/01-2015/12 1598 кзм, 77 KW, 105 PS Sandero 1.0 16 V 2001/08-2015/12 1998 кзм, 88 KW, 120 PS Vivaro Kasten F7 2.
Детални Апликации Спецификации : Изградена на строга контрола на квалитетот стандарди Директна замена 100% фабрика тестирани Една година Гаранција Заменува дилер дел броеви :
25085-00 QAA 2508500 QAA 8200105165 8200121800 5 WK9881 5 WK9681 5 WK9681 Z
SEB922 6 PP009400-131 6 PP009400131 ASM021 103023 0905243 4435200
7472144 PE60021 8200719629 2508500 Q0 B 25085-00 Q0 B 93198487 550086 Сосема НОВ фитинг за следните години и модели се : Dacia Duster 1.6 MPI 85 2010/05-2015/12 1598 кзм, 62 KW, 84 PS Логан MCV KS_ 1.6 2012/03-2015/12 1598 кзм, 61 KW, 83 PS Логан LS_ 1.4 2007/02-2015/12 1390 кзм, 55 KW, 75 PS Логан MCV KS_ 1.0 Eco TEC 2006/08-2015/12 1998 кзм, 86 KW, 117 PS Опел Vivaro Combi J7 2.4 16 V 1999/10-2000/08 1390 кзм, 70 KW, 95 КС Clio II BB0/1/2_, CB0/1/2_ 1.6 2007/02-2015/12 1598 кзм, 64 KW, 87 PS Логан MCV KS_ 1. Секоја земја има различни царина прагот, така што треба да знаат во вашата земја даночната политика.2 2003/08-2015/12 1149 кзм, 44 KW, 60 PS Kubistar Kasten 1.6 MPI 85 2010/05-2015/12 1598 кзм, 62 KW, 84 PS Nissan Kubistar X76 1.6 16 V 4x4 2010/06-2015/12 1598 кзм, 77 KW, 105 PS Duster 1.0 16 V 2001/08-2015/12 1998 кзм, 88 KW, 120 PS Vivaro Combi J7 2.6 2008/03-2015/12 1598 кзм, 64 KW, 87 PS Логан Pick-up US_ 1.

Други карактеристики

Тип:
Внесувањето Воздух Сензор За Притисок
Hysteresis:
SEB922 6PP009400-131 6PP009400131 ASM021 103023 0905243 4435200
Резолуција:
x
Стил:
Varistor Тип
линеарна:
7472144 PE60021 8200719629 2508500Q0B 25085-00Q0B 93198487 550086
Мерен Опсег:
x
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Бренд Име:
TROFOM
Повторливост:
25085-00QAA 2508500QAA 8200105165 8200121800 5WK9881 5WK9681 5WK9681Z
Чувствителност:
ТФ-P306
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
Тип:
МАПАТА СЕНЗОР
Притисок Опсег:
20-100kpa
Отпор Опсег :
520-4780mv
OE1:
25085-00QAA 2508500QAA 8200105165 8200121800 5WK9881 5WK9681 5WK9681Z
OE2:
SEB922 6PP009400-131 6PP009400131 ASM021 103023 0905243 4435200
OE3:
7472144 PE60021 8200719629 2508500Q0B 25085-00Q0B 93198487 550086

Најдобри понуди