• Неодамнешно
FONAN ПАЛЕЊЕ УДАР ДЕТОНАЦИЈАТА СЕНЗОР ЗА HYUNDAI KIA 3925023010 0K01D18921 0K01D-18-921

FONAN ПАЛЕЊЕ УДАР ДЕТОНАЦИЈАТА СЕНЗОР ЗА HYUNDAI KIA 3925023010 0K01D18921 0K01D-18-921

DEN 895.68

Количина на стоки
Тековен

FONAN беше основана како бренд.
Во 2008 година, FONAN електроника фабрика е основана. Во помеѓу години, Г-дин Лиу е комуникација со меѓународно познати претпријатија на авто-делови. Ова ги поставил темелите за подоцна FONAN 's технологија на производство раст.
П) Што за квалитет проблем?
Нашите производи се неопходни за да се испита тоа строго пред да ја напушти фабриката.
П) можам Да ја посетите вашата фабрика?
Тоа е наше задоволство, доколку сакате да ја посетите нашата фабрика во Кина, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе го избере до нашата фабрика од аеродром или хотел.Откако според клиенти барања, постепено да се зголемува за нови производи, како што се CKP сензор(вратило позицијата на сензорот), CAM сензор (camshaft позицијата на сензорот), не удирајте го sensor, забрзување сензор, TPS сензор(гас за позицијата на сензорот),abs сензор итн.
Ние ги поддржуваме нашите клиенти да создадат свој бренд. Во 2001 година, Г-дин Лиу доби во индустријата на автоматскиот сензор, биле посветени на развојот и производството, па се до денес. Ние обично го добивате нашиот партнери' барање, прилагодено боја, форма, големина на пакување итн. е сопственик и оператор.
П) Дали ви треба каталог?
Да , имаме производ каталог и ние обично го ажурирате, многу нови производи се развиени.
П) Е фабриката?
Да, ние сме фабрика, ние производство авто сензори за себе.
In2014, со цел да се задоволат барањата на клиентите, за повисок квалитет на производите, FONAN се прошири повторно, преименувана sinya автомобилската електроника co. Многу авто сензори изгледаат исто, но се разликува малку. E спецификации
!!!!!МНОГУ ВАЖНО!!!!
Пред ставање на ред за оваа содржина, МОРА да се ПОТВРДИ ДЕКА ОВОЈ ДЕЛ ЌЕ се ВКЛОПИ во ВАШИОТ VEHCILE! Употреба на производителот дел број наведени погоре и се поклопува со вашиот постоечки авто дел или контактирајте со вашиот продавач со овој дел број корисна.
П) Може да се прифати прилагодени производи и прилагодени пакување?
Се разбира. Многу авто одлуки промена авто делови средината на годината.
П) Може да понуди најдобри цени?
Да, ние би сакале да им понудиме на нашите клиенти со најдобри цени, бидејќи ние сме фабрика, ние може да го контролира оригиналната цена.,ltd и Г-дин Фенг јуни Лиу.
Зошто треба да го користите FONAN сензори
- Висок квалитет на производство
- Се обезбедат оптимални перформанси
- Точно тестирани & одобрени
- Се исполнат O.

Други карактеристики

Hysteresis:
0K01D18921
Стил:
Piezoelectric Тип
линеарна:
0K01D 18921
Бренд Име:
FONAN
Мерен Опсег:
3925023010
Чувствителност:
Во 99%
Резолуција:
39250-23010
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Тип:
Resonant Режим
Повторливост:
ПАЛЕЊЕ ЧУКАМ (ДЕТОНАЦИЈА) СЕНЗОР
Тип:
ЧУКАМ (ДЕТОНАЦИЈА) СЕНЗОР
Автомобил Направи:
hyundai kia
OE БР.:
3925023010 39250-23010
Други Не.:
0K01D18921 0K01D 18921
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина
сертификација:
ISO9001
FONAN Бр.:
ФА-B061
Гаранција:
12 месеци
Пазарот:
Јужна А
Друг Нема.:
0K01D-18-921

Најдобри понуди