• Неодамнешно
  • -13 %
НОВИ 8658495 Camshaft Позиција Сензор за Volvo C30 C70 S40 S60 S60L S80 S80L V40 V50 V60 V70 XC60 5-Цилиндричен Турбо

НОВИ 8658495 Camshaft Позиција Сензор за Volvo C30 C70 S40 S60 S60L S80 S80L V40 V50 V60 V70 XC60 5-Цилиндричен Турбо

DEN 792.00
DEN 910.08

Количина на стоки
Тековен

НОВИ 8658495 Camshaft Позиција Сензор за Volvo C30 C70 S40 S60 S60 L S80 S80 L V40 V50 V60 V70 XC60 5-Цилиндричен Турбо
Производот Се Покаже
Добредојдовте во мојата продавница

Други карактеристики

линеарна:
-
Осветленост Дел Број:
8658495
Чувствителност:
-
Сместување:
Дистрибутер
Материјал:
Висок квалитет
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Повторливост:
-
Мерен Опсег:
-
Бренд Име:
YAOPEI
Производителот Дел Број:
8658495
Hysteresis:
-
Резолуција:
-
Тип:
Фотоелектрически
боја:
како Слика
Автомобил Производител:
За Volvo C30 C70 S40 S60 S60L S80 S80L V40 V50 V60 V70 XC60 5-Cylinde
OE БР.1 :
8658495
OE No2:
8658495
време на испорака:
Во рамките на 24hours по плаќање
Состојба:
100% нови

Најдобри понуди