• Неодамнешно
1PCS 9673438580 Пред Пост МАЧКА Ламбда Сонда Кислород / O2 Сензор За Peugeot 208 301 Citroen C-Elysee 1.2 L

1PCS 9673438580 Пред Пост МАЧКА Ламбда Сонда Кислород / O2 Сензор За Peugeot 208 301 Citroen C-Elysee 1.2 L

DEN 1295.04

Количина на стоки
Тековен


1 PCS 9673438580 Пред Пост МАЧКА Ламбда Сонда Кислород / O2 Сензор За Peugeot 208 301 Citroen C-Elysee 1.2 L
Внимание!!!
Со цел да се избегнат непотребни проблеми помеѓу нас,ве молиме потврдете го објектот одговара на вашиот автомобил кога сте купување! Ако не сте сигурни,ве молиме да ми кажете на дел број или ми испратите некои слики , според Aliexpress правило, ако клиентите го купат погрешен точка, клиентот треба да го врати објектот назад и да го плати превозот цена за назад и повторно да ја прати ,ви благодариме!
Апликации :
За Citroen C-Elysee 1.2 VTi 72 2012/11-2016/12 1199 кзм, 53 KW, 72 КС
За Citroen C3 II 1.0 VTi 68 2012/08-2016/12 999 кзм, 50 KW, 68 КС
За Citroen C3 II 1.2 VTi 82 2012/06-2016/12 1199 кзм, 60 KW, 82 КС
За Citroen DS3 1.2 VTi 82 2013/01-2015/03 1199 кзм, 60 KW, 82 КС
За Citroen DS3 Cabriolet 1.2 VTi 82 2013/01-2015/07 1199 кзм, 60 KW, 82 КС
За Peugeot 2008 1.2 VTi 2013/03-2016/12 1199 кзм, 60 KW, 82 КС
За Peugeot 208 1 2012/03-2016/12 999 кзм, 50 KW, 68 КС
За Peugeot 208 1.2 2012/03-2016/12 1199 кзм, 60 KW, 82 КС
За Peugeot 301 1.2 VTi 72 2012/11-2016/12 1199 кзм, 53 KW, 72 КС
За нас
Ние сме професионални авто делови на снабдувачот,ако имате било какви потреби,ве молиме слободно да контактирате со мене,ти благодарам!
Вашиот задоволни е нашиот најдобар задоволство!
Испорака
Сите предмети ќе се испрати во рок од 2 работни дена по извршената уплата е потврдено. Се Врати И Повратни Информации 1. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати ставки или не оставајќи ништо, но позитивни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да го Реши вашиот проблем, ви благодарам! 2. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, се надевам дека ќе ни остави добар фидбек, што е многу важно за нас, ви благодариме!

Други карактеристики

Тип:
Вид Греење
Hysteresis:
Пред / Пост МАЧКА Ламбда Сонда / Кислород / O2 Сензор
Чувствителност:
Издувен Гас Кислород O2 Сензор
Мерен Опсег:
Кислород Сензор Ламбда ВОЗДУХ ГОРИВО СООДНОС О2 сензор
Повторливост:
универзална кислород сензор
линеарна:
о2 кислород сензор
Резолуција:
Новиот Бренд Ламбда Кислород Сензор
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Бренд Име:
Malcayang

Најдобри понуди