• Неодамнешно
beler Нови 1Pc Удар Сензор за Субару Наследство Impreza Шумите Пустош 22060AA070 KS98 SU4990 Одговара за Субару Шумите Impreza

beler Нови 1Pc Удар Сензор за Субару Наследство Impreza Шумите Пустош 22060AA070 KS98 SU4990 Одговара за Субару Шумите

DEN 671.52

Количина на стоки
Тековен

Чукам Сензор за Субару Наследство Impreza Шумите Пустош 22060 AA070 KS98 SU4990
Состојба : 100% нови Боја : Црна ОЕМ БР. : 22060 AA070 Производителот Дел Број : 22060-AA070, ks98t, KS-22060-AA070 Осветленост Дел Број : KS98, KS-98, 5 S2294, SU4990, 144-745, 213-1828 Друг Дел Број : KSSB001, 71 6668, S8683 Објект се вклучени : Затропа Сензор x 1 Компатибилен :
за Субару
За 1998-2002 Шумите 2.5 L
За 1998-2003 Impreza 2.2 L/2.5 L
За 1999-2002 Наследство 2.5 L
За 2000-2002 Пустош 2.5 L
Ова Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И Вистински
Функција :
1) Според фабричките спецификации
2) Совршен натпревар за оригиналниот автомобил.
3) Лесен за инсталација.
4) Стабилни карактеристики, висока сигурност.

Други карактеристики

Бренд Име:
beler
Чувствителност:
-
Резолуција:
-
Мерен Опсег:
-
линеарна:
-
Hysteresis:
-
Повторливост:
-
Тип На Сензор:
Холцер
Производителот Дел Број:
22060-AA070, ks98t, KS-22060-AA070
Осветленост Дел Број:
KS98, KS-98, 5S2294, SU4990, 144-745, 213-1828
Другиот Дел Број:
KSSB001 71 6668 S8683
одговара 1:
за Субару Шумите 2.5 L 1998 1999 2000 2001 2002
Се вклопат 2:
за Субару Impreza 2.2 L/2.5 L 1998 1999 2000 2001 2002 2003
Одговара 3:
за Субару Наследство 2.5 L 1999 2000 2001 2002
Одговара 4:
за Субару Пустош 2.5 L 2000 2001 2002

Најдобри понуди