• Неодамнешно
  • -17 %
LEEWA HD 4LED Паркинг Заден Поглед на Камерата За ФОЛКСВАГЕН PASSAT B6/B7/ Голф 6/Magotan/Буба/SCIROCCO/БОРА/ПОЛО #CA2706

LEEWA HD 4LED Паркинг Заден Поглед на Камерата За ФОЛКСВАГЕН PASSAT B6/B7/ Голф 6/Magotan/Буба/SCIROCCO/БОРА/ПОЛО CA2706

DEN 526.00
DEN 633.60

Количина на стоки
Тековен


Општи Информации Компатибилност За "ФОЛКСВАГЕН" MAGOTAN 2011-тековно ("ФОЛКСВАГЕН" PASSAT B7)
За Golf VI 2009-2012
За Златица 2012-тековно
За "ФОЛКСВАГЕН" PHAETON 2011-тековно
За "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT CC 2011-тековно
За "ФОЛКСВАГЕН" SCIROCCO 2011-тековно
За "ФОЛКСВАГЕН" БОРА 2011-тековно
За "ФОЛКСВАГЕН" ПОЛО 2011-тековно Спецификации Image Sensor 1/4 инчи CMOS PC7070 Леќа материјали 100% Стакло Ефективни пиксели 640*480 пиксели, Хоризонтална резолуција 480 TV линии Областа Видите Агол 170deg (Дијагонала),138deg (H),125deg(V) Ноќно Поддршка Леќа Со LED Светло ДА Паркинг Водич Линија за Поддршка Водич Линија Switch НЕ Image Type Огледало слика на Огледалото/Авторски Прекинувач БЕЗ ТВ Систем NTSC Видео Излез CVBS РКА конектор(1.0 VP-P,70 OHM) Минимум осветлување 0.01 Лукс/F=1.2(0 Лукс со IR за) Напојување DC12 V Моќ потрошувачка 120m A температурата на работа -20 C~75 C,RH 95% МАКС Складирање температура -40 C~80 C,RH 95% МАКС Водоотпорен го оценувате IP67/IP68

Други карактеристики

Жица или Безжично:
Жица
Бренд Име:
LEEWA
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Леќа Материјал:
Стакло

Најдобри понуди