• Неодамнешно
  • -20 %
Podofo 4.3 Автомобил Rearview Огледало за Надгледување на Автоматски Паркинг Систем + LED Ноќ Визија Копија Обратна CCD Камера Автомобил Rear View Camera

Podofo 4.3 Автомобил Rearview Огледало за Надгледување на Автоматски Паркинг Систем + LED Ноќ Визија Копија Обратна CCD

DEN 768.00
DEN 959.52

Количина на стоки
Тековен


Podofo 4.3" Автомобил Rearview Огледало за Надгледување на Автоматски Паркинг Систем + LED Ноќ Визија Копија Обратна CCD Камера Автомобил Rear View Camera
автомобил-стил, Rear View Camera автомобил опфаќа автомобил стил автомобил-детектор led , за форд , "фолксваген" за тојота поло за форд фокус 3 volvo Dashcam црна кутија blackbox mazda Rear view camera со следење на Автомобили & Мотоцикли Автомобил Електроника Возило Камера Спецификации 4.3" TFT LCD Огледало Екран Покажуваат нога големина : 4.3 инчи. Најдобро за безбедна употреба на Задните приказ; Покажува : TFT-LCD. high-definition екран, направи сликата појасна, повеќе живописни бои; Резолуција : 480 (H) × 272 (V); Моќност : ≤ 2 W. Ултра-ниска потрошувачка на енергија, за да се спречи преку топлина. Видео Внесување : AV1/AV2 видео влезот AV2 VCD / DVD видео повратен сигнал (систем стандардно), AV1 поврзување наназад камера (обратен автоматски да се префрлите); формат на Сигнал : PAL / NTSC / AUTO. Компатибилен со сите сигнал формати. Контраст : 300 : 1. Јасна разлика од Работен Напон : DC 12 V. Назад Камера Приказ на ангел : 170° Слика чип : 1/3 Инчен Колор CMOS PC1030 ТВ Систем : NTSC /PAL Ефективни пиксели : 628*582 пиксели Хоризонтална Резолуција(TV линии) : 420 TV lines Напојување : DC 12 V Оперативни Температура : -40°C~+80°C, RH95% Макс Видео Излез : РКА конектор, 1.0 VP-P, 75 Ohm S/N сооднос : повеќе од 48db Електронски shutter : 1/50-1/10000 секунди IP Оценка : IP68 Пакет вклучуваат 1 x 4.3 инчен TFT LCD Огледало за Надгледување на 1 x Задна Камера 1 x Моќ кабел 1 x Видео Кабел 1 x Упатство

Други карактеристики

Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Жица или Безжично:
Жица
Материјал Тип:
Пластични
Бренд Име:
podofo
Леќа Материјал:
Стакло
Должина на Видео Кабел:
6M
Guiding Line:
Yes
Школка Материјал:
Пластични
Големина На Дисплеј:
4.3 ИНЧЕН
Сместување:
Sunvisor
Напојување:
DC12V
Размерот:
16
Функција:
Водоотпорен

Најдобри понуди