• Неодамнешно
  • -37 %
Rearview Камера За KIA К3 Sportage R 2010 2011 2012 2013 2014 Автомобил Задните Видите Обратна Копија Камера За Паркирање HD Ноќ Визија

Rearview Камера За KIA К3 Sportage R 2010 2011 2012 2013 2014 Автомобил Задните Видите Обратна Копија Камера За Паркирање

DEN 937.00
DEN 1487.52

Количина на стоки
Тековен

Ние сме искрени продавачот од Кина. Ве молиме одвојте време да го напушти 5 ѕвезда повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и купувачот информации се точни пред да купите.Shakeproof/Анти Магла
5.Ноќ визија
Параметарот :
Слика сензори : 1/3" CCD Боја
ТВ Систем : NTSC/PAL( ако сте треба ДРУГАР,Pls напишете во цел за детали или ќе испрати NTSC)
Уникатен Дизајн,Со посебен осврт линија функции
Минимална осветлување.High-definition и широк агол на гледање,Леќа Агол : 170°
3. Осигурајте се врати стоката се во оригиналната состојба. Нашите нормални бизнис час е Пон да Седна 8 AM да 6ЧАСОТ време во Кина.Ние обично брод со Бесплатен Превозот / Пост Регистрирани Воздух Mailand Ali Express Стандард Превозот, DHL, EMS, ARAMEX , Тоа е за Купувачите. Надеваме дека можеме да воспоставување на долгорочни бизнис.
Автомобил Rear View Camera - HD широк агол 170 ноќ визија водоотпорен
За KIA К3 Sportage R 2010 2011 2012 2013 2014 2015
Прецизност дизајн, водоотпорен и прашина, автомобил мие, дожд не се плашат
Обратен камера големина на табелата како референца
Забелешка : ве Молиме проверете Обратен светлината страна пред да ја купите и да го потврди големина,одговара за вашиот автомобил,бидејќи Различни земја автомобил можеби разлика. Превозот-Начини 1. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Повратни информации : 1. Меѓународни Купувачи-Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1. Политика на враќање и Клиент Сервис : 1.
HD CCD Ноќ Визија Водоотпорен Возило Широк Агол Rearview Слика Обратен Камера За KIA К3 Sportage R 2010 2011 2012 2013 2014 2015
Инсталации Дијаграм :
Конекција Водич :

Пакет : 1 x автомобил Водоотпорен Автомобил Rear View Camera 1 x 6 M видео кабел 1 x напојување кабел 1 x упатство
Карактеристики :
1.
AGC : Автоматски
BLC : Автоматски
Баланс На Белата Боја : Автоматски
Видео Боја : Шарени
Ефективни Пиксели : 752*582
Резолуција : 520 TV линии
Видео Излез : 1. Инсталација Iocation : Табличка Светилка
2.Сад, Канада, Австралија, Русија, и европските Земји, се нашиот водечки на пазарот. Ви благодариме за да ни даде можност да се направат нештата право со добра комуникација. Дефектни и оштетени производи ќе се нудат замена или рефундирање на, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена и бидете сигурни дека ќе добиете нашето враќање адреса, пред да се врати редот.

Други карактеристики

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Бренд Име:
yeshibation
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Алармот Тип:
Опрема,Возила Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Стандард:
NTSC
ccd ноќ визија:
Yes
Инсталација Модел:
Задржи Оригиналната Крушка Светилка

Најдобри понуди