• Неодамнешно
  • -25 %
Laijie Автомобил Копија Камера Со 24Pin Адаптер Кабел За Рено Captur 2014~2018 / OEM Следи Компатибилен Rear View Camera / HD

Laijie Автомобил Копија Камера Со 24Pin Адаптер Кабел За Рено Captur 2014~2018 / OEM Следи Компатибилен Rear View Camera

DEN 1800.00
DEN 2400.00

Количина на стоки
Тековен

Имаат хоризонтална видите агол од 120~130 степен ( Други продавачи тврдат дека 170 степени се дијагонала видите агол) . Се применува за различни Возила : автомобил, камион, RV, мини-комбе итн
4.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Понудата тоа, вие не може да се добие подобар производ на оваа цена.
Увоз На Данок :
Ние НЕ сме одговорни за БИЛО увоз доход, Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци. Во случај да добијат погрешна објектот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по знак на приемот.Високи перформанси сооднос цена
2.Laijie Автомобил Копија Камера Со 24 Pin Адаптер Кабел За Рено Captur 2014~2018 / OEM Следи Компатибилен Rear View Camera / HD Одговара За Рено Captur 2014~2018 Забелешка : ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил има следниве екранот пред купување
Сите додатоци сеопфатна надградба на Овој производ ги комбинира предностите на Слика 1 и слика 2 на Овој производ се користи 1/3 инчен COMS PC3089 Image Sensor и стаклена леќа.Пиксели : NTSC : 752*582
3.Електронски Shutter : 1/60 да 1/100,000 секунди
11.
4) Бразил, Русија клиенти ве молиме одберете EMS, така што тоа би можело да се помине преку царинската побрзо.S/N Сооднос : >60 Db
10.Вода-доказ : IP67
14.
3) Оддалечена област такса исклучени , за адреси наведени во оддалечените области на DHL / UPS-от веб-страница, ќе се наплаќа екстра US$30 .Баланс На Белата Боја : Автоматски
13.Видео Кабел Должина : околу 6m Цена & Пакет се вклучуваат : 1 x Автомобил Rear View Camera 1 x Адаптер Кабел 1 x Видео кабел 1 x Switch Кабел 1 x упатство
Шопинг Совети
За Плаќање :
Ние ги прифати повеќето од најпопуларните методи за плаќање преку Ali Express ЗАЧУВАМ.
Се врати и Гаранција :
Сите предмети се сосема нови директно од фабриката. со добра водоотпорен функција.
6) Саудиска Арабија клиенти треба да го покаже copy/измама на примачот ID до владата на царинската управа. Ние ќе наплата или да го замени.
За Превозот :
Пратката ќе се организира во рок од 3 работни дена по исплата е расчисти колку што купувачот информации и превозот адреса е потврдена.
2) Ние не бродот да APO/FPO, P.Хоризонтална Резолуција : 700 ТВ линии
7. Се реши ова прашање на лош автомобил Задните гледате ефектот, може да им помогне на паркинг и намалување на инциденти и несреќа.
Ние нудиме ЕДНА Година Фабриката Гаранција (додатоци не се вклучени).Видео Излез : 1.
Спецификација :
1.

Други карактеристики

Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Жица или Безжично:
Жица
Материјал Тип:
ABS
Леќа Материјал:
Стакло
Должина на Видео Кабел:
6M
Guiding Line:
Yes
Школка Материјал:
Пластични
Бренд Име:
Laijie

Најдобри понуди