• Неодамнешно
FSYLX T5 5 SMD 3020 LED Мерач Кластер Shifter Сијалица T5 73 74 LED Табла Цртичка светлина T5 ЛЕР Страна Инструмент-Таблата светлина

FSYLX T5 5 SMD 3020 LED Мерач Кластер Shifter Сијалица T5 73 74 LED Табла Цртичка светлина T5 ЛЕР Страна Инструмент-Таблата

DEN 912.00

Количина на стоки
Тековен


20pcs/многу Бесплатен Превозот! T5 5 SMD 3020 Бела LED Мерач Кластер Shifter Сијалица T5 ЛЕР Светилки Табла Цртичка Мерач Страна Инструмент-Таблата светлина
Опис на T5 5 SMD LED сијалица : - 5 Висока Моќност SMD Led диоди со широк зрак агол radially монтирани - Сосема нов и висок квалитет на - Долг живот време да 50000+ часа - Зелена и Еко дизајн, Безбеден и сигурен - Направени од страна на 3020 LED,чиста живописни бои,дозволете му на вашиот автомобил outstangding - Ниска потрошувачка на енергија, заштеда на енергија, па како да ги зачувате вашите пари - Големо за апликации во повеќето возило - Совршени за Паркирање на Светлата Страна Светлина, Индикатор за Светло, Инструмент Светлина;климатизација укажува светилка, централната Конзола светлина, внатрешни работи светлина,итн. Карактеристики на T5 5 SMD LED сијалица : 1. Вкупна должина ~19 MM 2. Дебелина ~ 2 MM 3. Ве молиме двојно проверете димензии пред купување 4. LED Type : 3020 5. Број на Led диоди : 5 6. СУПЕР ЛЕСНО да се инсталира PLUG AND PLAY 7. Ако тоа не го вклучите ве молиме да се ротираат за 180 и се вгради во штекер. LED диодите СЕ ТЕСТИРА ДВАПАТИ пред да го испратите надвор.Ти никогаш не ќе мора да се плеткаме со штекерот да сијалица интерфејс како овие. Пакетот вклучува : 20 парчиња * T5 LED сијалица (без мало пакет). Слика на T5 3020 5 LED сијалица : FSYLX T5 5 SMD 3020 LED Мерач Кластер Shifter Сијалица T5 73 74 LED Табла Цртичка светлина T5 ЛЕР Страна Инструмент-Таблата светлина
Плаќање :
Aliexpress препорачуваме Кредитна Картичка, Moneybookers, Банкарски Трансфер, дебитни картички, T/T, Western Union, итн, кои ќе бидат 100% безбеден за вас и нашата фабрика.
Превозот
Сите наши парцели се испраќаат преку Регистрирани Воздухопловната од хонгконг пост рок од 2-7 дена (не вклучувајќи ги и викендите и празниците) по исплата.
Цитирано време на испорака : 15 до 25 работни дена
Увоз доход и должност се одговорни од страна на купувачот.
ако треба DHL,EMS,UPS-от,Fed Ex,итн. ве молиме контактирајте со нас со aliexpress гласник
Услови За Продажба
Сите точка носи 12 месеци гаранција.
Целосна наплата или замена ќе биде дозволено доколку постои БИЛО каков проблем со него.
Ќе се бара да бродот назад објектот пред целосна наплата или замена е издадена.
Повратни информации
Кога ќе ја прими стоката, ве молиме да го потврдите на Aliexpress. Ние го цениме ПОЗИТИВНИ повратни информации од вас.
Ви благодариме за вашата шопинг и поддршка !

Други карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела
Тип На Објект:
Извори На Светло
Извор На Светлина:
LED
Автомобил Марка:
за Хонда SPIRIOR Одисеја ELYSION
Wattage:
1W
Автомобил модел:
За BMW E90 E91 E92 E93 М3 E60 E61 F10 F07 М5
Лер Зрак Тип:
место
Температура На Боја:
6000K
Бренд Име:
FSYLX
Напон:
12V
Чип Собранието Тип:
SMD
Led Чип Производител:
3020 / 1206 LED чип
Име На Модел:
T5 5SMD LED сијалица светлина
LED тип:
3020 / 1206
Led количина:
5 компјутери LED по сијалица
Употреба:
LED Табла за предупредување светлина /LED индикатор светлина
боја:
6000K , бела
чашката:
T5/73/74
Напон:
12V LED Dashboard Gauge Instrument Auto Light Car
Надворешни/Внатрешни Работи:
Внатрешни Светла
Автомобил Производител:
BMW
За Автомобил Светилка:
Табла За Предупредување Индикатор

Најдобри понуди