• Неодамнешно
  • -6 %
Надворешни Светла 2x 6 LED 12/24V Висока Моќност светилки drl Универзална Возење Дење Работи Светлината Главата Светилка бесплатен превозот

Надворешни Светла 2x 6 LED 12/24V Висока Моќност светилки drl Универзална Возење Дење Работи Светлината Главата Светилка

DEN 451.00
DEN 479.52

Количина на стоки
Тековен


започнете
крајот
LED дневните светилка е нов тип на зелени електрична извор на светлина, целата светлина загадувањето-бесплатно, без бучава, немешање, како резултат на постојан проток контрола на технологијата на напредни прозрачна униформа, светло-обоени целосна и трајна константа.
Fitment : Универзална за Сите Возила 12 V
Спецификации : SKU : A018-12-Б Состојба : 100% Сосема Нов Работен Напон : DC 12 V-24 V Работат на струјата : DC 1.12 Моќ по Парче : 6 W (1 W по LED) Времетраење на работа : ≥24 Hours Работна температура : ≤50 Centigrade(Extraventricular температура : 20 Centigrade) извор на Светлина : 6pcs висока моќност Led светла Боја : Бела Боја : Црна (Како пик) Материјал : Гума гел Големина на(Секој) : 200 x 30 x 18mm / 7.87" х 1.18" x 0.71" (L*W*H) Тежина : 0.11 KG
Карактеристики : Стилски Дизајн и Супер-Светли LED Погоден за 12 V возила Трајни висока температура, супер-светли, долг живот-век ПРЕДВОДЕНА Shakeproof, dustproof, водоотпорен и отпорен на корозија Висок квалитет Дење Работи Светлина, нема загадување, никаква бучава, никакви електронски пречки Помага во спречување на денот раководител-на и пред агол судири Високо ефикасни, заштеда на енергија и Долг Животен Век Лесна инсталација
Пакетот Вклучува : 2 x LED Дневни Работи Светлина Сите потребни Врска Жица Монтажа завртки

Други карактеристики

Материјал Тип:
гума гел
Објектот Дијаметар:
13.6cm
Тип На Објект:
Ден Светлина
Специјални Функции:
safe
Бренд Име:
RJOKTEAM
Име На Модел:
Универзална
Објектот Тежина:
0.14kg

Најдобри понуди