• Неодамнешно
  • -32 %
Urbanroad 10PCS Килибар 12v 24v Предводена од Страна Маркер Светла За Камиони Приколка Автобус Lorry Автомобил Царинење Страна Маркер Индикатори Светла

Urbanroad 10PCS Килибар 12v 24v Предводена од Страна Маркер Светла За Камиони Приколка Автобус Lorry Автомобил Царинење

DEN 883.00
DEN 1297.92

Количина на стоки
Тековен


Urbanroad 10pcs 9-30v Автомобил Камион со Приколка Страна Маркер Индикатори Светла Црвена Царинење Килибар 24v Предводена од Страна Маркер Светла За Камиони
Карактеристики :
Функција како и од страна на маркерот светлина,царинење светилки и укажување светилки
Шок и Вибрации Отпорни,
Компатибилност : 9-30 V Автомобили,камиони, приколки, итн апликации
Висок квалитет, ниска потрошувачка на енергија
Лесно да се инсталира, долготраен и издржлив
Спецификација
Материјал : ABS
Emitter Тип : LED
Напон : DC 9-30 V
Моќност : 2 W
Вода-доказ : Да
Пакет Се Вклучени :
10pcs x Страна Маркер Светла
1. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po
2.(Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Додатоци доаѓаат со гаранција.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
1. Ние ќе ги пратите пратката и да добијат backto вас како е можно поскоро со одговор. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компонента додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ако не сте добиле вашата пратка во рок од Проценува дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ви благодариме!
. Вашето мислење ќе ни ги Охрабри да го НАПРАВИ тоа Подобро Во Понатамошниот. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние само брод да се потврди цел адреси.Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.

Други карактеристики

За Возило Брендови/Модел:
Audi
Audi Модел:
A4 Quattro
A4 Quattro-Година:
2014
Бренд Име:
Urbanroad
Тип На Објект:
Царинење Светла
Температура На Боја:
3000K
Wattage:
12V
Име На Модел:
led страна маркер светла за камиони
Објектот Тежина:
0.3 kg
Lumens:
2800lm
led страна маркер светла за камиони:
Страна Маркер Светлина
led страна маркер:
страна маркер led светло
камион страничните светла:
led страна маркер светла за камиони
24v предводена од страна маркер светлина за камион:
камион страна маркер
led царинење страна маркер светла:
камион страна маркер светла
килибар предводена од страна маркер светла:
камион светлата страна маркер
24v страна маркер:
камион страна маркер светлина светилка
црвени led страна маркер светла за камиони:
страна маркер led светло
страна маркер индикатори светла:
камион со приколка страна маркер индикатори светла
страна маркер индикатор светлина:
страна маркер индикатор светлото страна светилка

Најдобри понуди