• Неодамнешно
  • -12 %
2sets(4pcs) 12V 24V предупреден 3 SMD 16 Осветлување Режими Возило светилки drl Off Road Возење Светилка Бело, Сино, Црвено Жолто Бесплатен Превозот

2sets(4pcs) 12V 24V предупреден 3 SMD 16 Осветлување Режими Возило светилки drl Off Road Возење Светилка Бело, Сино,

DEN 1621.00
DEN 1842.72

Количина на стоки
Тековен

Ве молиме контактирајте со нас прво да се добие подобро решение пред вас ќе замине неутрални или негативни повратни информации, за вашето задоволство е наш приоритет. Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригиналниот материјал за пакување и состојба.
И не заборавајте да приложите слики да се доказ за тоа ако објектот е скршен. Може ли да изберам брза испорака DHL/EMS/Федекс?
Да! Ве молиме изберете пратката на оглас,
Или контактирајте со нас да ви помогне да се брои вкупно трошоци ако сакате повеќе предмети да се спакуваат во еден пакет.
Ако стоката е во ваша сопственост над 7days, се смета дека се користи и ние не ќе проблем реконструкција или било замена. Ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек и 5 -star рејтинг ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ве молиме имајте љубезно ве чека.
Ви благодариме за вашата љубов и поддршка !!!
.
Испорака :
Експрес(>2kg) : 3~10 работни дена преку DHL/UPS/ФЕДЕКС/ЕМС.
И времето за испорака е околу 15~35 дена.
Ако примате било какви неисправни или оштетени предмети, ве молиме контактирајте со нас во 7days по прими. Можете да проверите на светилки пред брод нив и надвор?
Да! Ние ги тестираме сите светилки и бидете сигурни дека количината на сите добра пред да се спакуваат за нив.
Стандардна Пратка(
HK Пост/e Packet ( Цел цена >= 20 USD). Или контактирајте со нас веднаш по плаќањето.
Нашите работно време е од понеделник до сабота.
За Нас :
Ние сме професионални за производство на тимот, систематски производство систем.
Плаќање :
1. Што треба да направам ако светилки се кршат?
Ве молиме испратете јасно слики или видео за да ни покаже преку Порака и ние ќе ви помогнат . Сите предмети ќе бидат испорачани на купувачите пополнува адреса.257 KG/SET (2 парчиња) Пакет се вклучени : 4pcs 12 V 24 V светилки drl 3 SMD Led Светилка (G. ИО-светилки drl-сопирачките,-3 SMD (SKU : DRL0102 ) DC : 10 V-30 V Осветлување Боја : Бела, сина, црвена, килибар Светилка Големина : 112mm x 41mm x 31mm Број на светилки(секој) : 3 Led диоди секоја Светилка Работен напон : DC12 V*0.
Повратни информации :
1. Може ли да се добие Wholesales цена, ако сакам 1000/10000+ парчиња?
Да! Имаме фабрика и да се обезбеди wholesales цена за Глобалната купувачи. Ние ќе ви одговори ПОБРЗО.
2sets(4pcs) 12 V 24 V предупреден 3 SMD 16 Осветлување Режими Возило светилки drl Off Road Возење Светилка Бело, Сино, Црвено Жолто Бесплатен Превозот
2 поставува = 4 парчиња
Јас tem БР.

Други карактеристики

Емитуваат Боја:
Црвена, Бела, Сина, Жолта
Име На Модел:
DRL0102 светилки drl-сопирачките,-3SMD
Тип На Објект:
Ден Светлина
Материјал Тип:
LED
За Возило Брендови/Модел:
Chevrolet
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Дијаметар:
11.2cm
Специјални Функции:
Дневна светлина, Предупредување светлина
Бренд Име:
YM E-Светла
Објектот Тежина:
275g
моќност:
12V*0.11 НА
Температура На Боја:
8000K(бела)
Светилка Големина:
112mm x 41mm x 31mm
Lumens:
240LM/еез
Автомобил модел:
За Сите автомобили
Осветлување боја:
Бело, Сино, Црвено Жолто
Начини На Осветлување:
16 Режими
Напон Спектар:
10-30V (Одговараат за 12V & 24V)
Пакет Се Вклучени:
2 поставува = 4 парчиња светилки drl

Најдобри понуди